Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yani bir şey yaziyorsun bari iyi oku da yaz be. Bir de lakap takmalar falan :D :S

Orada adamın dediği şey meyveyi normal şekilde kullanmayışından kaynaklı. Yani "Ben meyvesi olupta övünenlere benzemem" diyor. Bunun dışında Luffy dışında başka ergüman sunamıyor kimse adamı kötülemek için. :D
Sadece açık olduğunu görünce sana çatayım dedim. :D

Neyi? :hoo:
Ben bilmiyordum. :bilmem:
Şöyle bir şey.

S: 76. ciltteki 762. Beyaz Şehir isimli Law'ın Cora-san'a sokulduğu bölümde Cora-san'ın tuttuğu gazetedeki yazıda Crocodile görünüyor. Yazının içeriği nedir?
C: Law 10 Doflamingo 25 Crocodile'ın 30 yaşında olduğu zamandan bir yazı. O genç, Shichibukailerden biri ve hatta Beyazsakal'dan ağır bir yenilgi aldıktan sonrası. Korsan avlayan bir Shichibukai olarak Alabasta Krallığı'na göz koydu. Bu yazı onun kahramanca faaliyetleri hakkında bilgi veriyor.

Sadece açık olduğunu görünce sana çatayım dedim. :D
Daha iyi ergümanlarla gelin bari hep aynı hep aynı. :D

Şöyle bir şey.

S: 76. ciltteki 762. Beyaz Şehir isimli Law'ın Cora-san'a sokulduğu bölümde Cora-san'ın tuttuğu gazetedeki yazıda Crocodile görünüyor. Yazının içeriği nedir?
C: Law 10 Doflamingo 25 Crocodile'ın 30 yaşında olduğu zamandan bir yazı. O genç, Shichibukailerden biri ve hatta Beyazsakal'dan ağır bir yenilgi aldıktan sonrası. Korsan avlayan bir Shichibukai olarak Alabasta Krallığı'na göz koydu. Bu yazı onun kahramanca faaliyetleri hakkında bilgi veriyor.

Daha iyi ergümanlarla gelin bari hep aynı hep aynı. :D

Yeni argümanla geleyim.

Ağır yenilgi diyor Oda.Yani tükürüğünde boğmuş Beyazsakal.Moria böyle ağır yenilgi yaşamamıştır kol,bacak,kulak ne varsa vermiş beyazsakala.:hhh:

Yeni argümanla geleyim.

Ağır yenilgi diyor Oda.Yani tükürüğünde boğmuş Beyazsakal.Moria böyle ağır yenilgi yaşamamıştır kol,bacak,kulak ne varsa vermiş beyazsakala.:hhh:
Lan traşların bile sakal kesmiyor iyi traşla. :D

Kaido'nun adını duyunca titredi demiyor iyi oku ortada bir dövüş var. Yenilgi de var orası ayrı ama karşıda ki adam serinin zirvesi ki Croc daha genç zamanlarında bunu yapiyor.

Dof ne yapiyor bir bakalim.

Tsuru geliyor kaç kaç. Yüz ifadesine bak.:hhh:

Bir de şöyle bir sahne var.
Yani... :D

Lan traşların bile sakal kesmiyor iyi traşla. :D

Kaido'nun adını duyunca titredi demiyor iyi oku ortada bir dövüş var. Yenilgi de var orası ayrı ama karşıda ki adam serinin zirvesi ki Croc daha genç zamanlarında bunu yapiyor.

Dof ne yapiyor bir bakalim.

Tsuru geliyor kaç kaç. Yüz ifadesine bak.:hhh:

Bir de şöyle bir sahne var.
Yani... :D

Şantaj yapılınca o tepkiyi verdi siz hala uydurun titredi korkudan diyin adam herşeyini kaybedecek denizciler akın ederse.

Denizcilerden kaçması çok doğal Roger bile kovalanmış çok normal bir durum.Korsandan kaçmamış sonuçta.Ve bu Tsuru antisi muhtemelen meyvesi ters geliyor olabilir.

Seninki beyazsakala öyle bir hamle yapmış ki hani ağır çekim penaltı gösterilir ya öylece herkes izlemiş.2 saat anca hamle yapıyor bütün meydan izlemiş.O yavaşlıkla beyazsakala vurabileceğini düşünmek cidden ahmaklık.:fool:Luffy bile fizandan geldi durdurdu bildiğin oynat Uğurcum şeklinde dalıyor.:hhh:

Şantaj yapılınca o tepkiyi verdi siz hala uydurun titredi korkudan diyin adam herşeyini kaybedecek denizciler akın ederse.

Denizcilerden kaçması çok doğal Roger bile kovalanmış çok normal bir durum.Korsandan kaçmamış sonuçta.Ve bu Tsuru antisi muhtemelen meyvesi ters geliyor olabilir.

Seninki beyazsakala öyle bir hamle yapmış ki hani ağır çekim penaltı gösterilir ya öylece herkes izlemiş.2 saat anca hamle yapıyor bütün meydan izlemiş.O yavaşlıkla beyazsakala vurabileceğini düşünmek cidden ahmaklık.:fool:Luffy bile fizandan geldi durdurdu bildiğin oynat Uğurcum şeklinde dalıyor.:hhh:
Yahu adam arkasında beliriyor hala neyi kıvırıyon? Arkasına geçip WB'ye bile sesleniyor konuşuyor adamla resmen görende gitti dümdüz girdi sanar. :D

He şantajdan oldu aynen. Adamın Kaido'nun adı geçer geçmez yüz ifadesi tepkisi gördük. Law'a "Şaka yapmayı kes" falan diyordu kafa o kadar gitti ki şaka saniyordu. :D :hhh:

Peki aynı yerde Croc olsa nasıl tepki verirdi sence yazsana ciddi ciddi merak ettim. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık