Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir de dedim ya adam enstrüman ile birini ikiye yarıyor. Logia olmasa nolur onu merak ediyorum işte. O meyveden çok güzel şeyler çıkar aslında da. Big Momun cigligina Katakuri Smoothie dayanamiyordu. Anlık sersemletecek şeyler olsa keşke
Big Mom'ın çığlığı kralın hakisiyle kombin oluyordu sanırım füzeleri bile havada infilak ettirmişti.
İkisi de süpernova. Aralarında bu kadar büyük fark olmasını beklemiyordum.
Bu yüzden bana göre Law zaten güçlüdür, çok güçlüdür evet, ama Hawkins de eziğin tekidir. :artiz:
Law tehlikeli bir yeteneğe sahip hiç beklmediği bir anda bile yakalamış olabilir Hawkins'i adam kaçacağını tahmin etmemiştir çünkü.

Big Mom'ın çığlığı kralın hakisiyle kombin oluyordu sanırım füzeleri bile havada infilak ettirmişti.

Law tehlikeli bir yeteneğe sahip hiç beklmediği bir anda bile yakalamış olabilir Hawkins'i adam kaçacağını tahmin etmemiştir çünkü.
Hawkins adama karşı tayfasından üç kişiyi kendine canlı kalkan yaptı. (Yani onuki daha tehlikeliydi.)
Ama Law daha en baştan nasıl bir üstünlük sağlamışsa, Hawkins çizik bile atamadan, her dediğini yapmaya karar vermiş.

La canı varken (hem de 3 tane) çizik atamadı işte gördük. Adamı kelepçeledikten sonra da kaşını azıcık çizmiş, dudağını patlatmış falan.

Hangi dövüşü diyorsun, çizik bile almadan adamlarını kurtardığı mı yoksa esirken almış olması da mümkün olan yaralarla ayrıldığı mı?

Neyi bana yazmadın? :hoo:

Allam yarebbim nası çizik yok.

Dövüş offpanel değil mi Law'un zorlanmadığı nereden çıktı ki?
Law sahnede rahat ve kendinden emin duruyordu. İnsan ikisine de bakınca ister istemez Hawkins'e üzülüyordu. Yani ben anlık üzüldüm. Hiç öyle bir sahne görmeyi beklemiyordum.

Hawkins'ten hem kan akıyor hemde 3-4 parçaya bölünmüş. Law'da hiç bir şey yok. Sadece kelepçeli iken alnından aldığı yara kanıyordu.

Yani zorlanmış görünmüyor.

Hawkins adama karşı tayfasından üç kişiyi kendine canlı kalkan yaptı. (Yani onuki daha tehlikeliydi.)
Ama Law daha en baştan nasıl bir üstünlük sağlamışsa, Hawkins çizik bile atamadan, her dediğini yapmaya karar vermiş.
Law daha güçlü zaten. Hawkins pragmatik biri eğer Law da benzer bir durumda kalsaydı mesela bir amirale karşı filan aynı şeyi yapardı gözünü kırpmadan. Korsan bunlar sonuçta :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık