Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bonney de çok güçlü bence meyvesi hax, kız büyük ihtimal tüm Karasakal tayfasıyla dövüştü yakalanması normal. Ödüllere bakarak bir şeyler çıkarmak yanlış. Benim için en güçsüz görünen nova Killer şuanlık ama o da ileride çok güçlü çıkabilir. Belli olmaz.
Kid Luffye rakip olsa Killer çok güçlü olurdu ama işte.
Bonney de zayıf değil kesinlikle. Peachbeardi adami eden adam Bonneyi almadı diye laf ediliyor.

KK+++ bilmem ne denen Teachten kan da almış

Orada Hawkins'de de ciddi bişi yoktu.
Sen demek istediğini tam anlayamadın sanırım. Hapishane öncesinden bahsediyor. Bütün kozlar Hawkins'te iken Law'ı parmağında oynata bilecekken Law, Hawkins'i istediği gibi yönlendirdi. Hawkins hapse tıkmadı Law paşalar gibi kendi iradesiyle girdi.

Orada bile sözlü olarak galip Law'dı.
Heh bak beni anlamış.
Mesele yaraların çokluğu değil yani.
Hawkins'in o kadar koza rağmen, adama çizik bile atamadan Law'a "ağam" çeken duruma gelmiş olması.

Heh bak beni anlamış.
Mesele yaraların çokluğu değil yani.
Hawkins'in o kadar koza rağmen, adama çizik bile atamadan Law'a "ağam" çeken duruma gelmiş olması.
Law'un yeteneği zaten Hawkins'e en uygun isim, fiziksel olarak kesmeden de ikiye ayırabilir. Attığım sayfada da öyle yapmış. Bu kolayca aldığını göstermiyor.

İlgili sayfalara tekrardan baktım, kolayca aldığını gösteren bir şey yok.

Oha bak burada laf carpmadim. En güçlü Teachten kan alması hakkında ne diyorsun en zayıf nova olarak? : )
Yani Teach kalkmış zincirlemiş, dövüş bitmiş, gel karım ol diyor. Orada reddetmek için vuruyor bunu ciddi bir feat olarak saymak akla mantığa hakarettir. Kaldı ki Teach o sıralar yonko değildi boyu bile uzamamıştı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık