Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Apoonun ne tirsmasini gördük ya :bilmem: Ses önemli bir silah.

Hawkinse zayıf deme sebebim Zoronun karpuz gibi yarmasi, Lawun kolayca alması bla bla. Apoo, Law ile esit gorulen Kide yürümüyor muydu?
Apoo ne ara Kidd'e yürüdü la. Toplantı sahnesini mi diyorsun?
Kaido'ya güveniyordur o. Adamda yürek olsa yonkou ajanlığı yapıp, özgür korsan rolüne bürünmezdi.

Şuan en balon Hawkins görünüyor da Apoo'dan da çok bir şey beklemiyorum tabi.
Hawkins en azından yeni dünyada kendi ayakları üstünde durmaya çalıştı, bir şeyler yaptı. Apoo'da o bile yok.
O yüzden Apoo'yu en zayıf görüyorum. Hawkins de ondan sonra tabi.

Apoo ne ara Kidd'e yürüdü la. Toplantı sahnesini mi diyorsun?
Kaido'ya güveniyordur o. Adamda yürek olsa yonkou ajanlığı yapıp, özgür korsan rolüne bürünmezdi.
Laf atmiyim diyorum. Shichi olayını actiracaksin bana :p

Sabaodyde kapismiyorlar mıydı bunlar? Lawun Hawkinsi almasi ve Kid vs Apoo. Ne diyeyim.
Buna ek olarak. Bu ikili dövüşecek.

Senin mumya gibi savaş dansı falan olsa keşke

Laf atmiyim diyorum. Shichi olayını actiracaksin bana :p

Sabaodyde kapismiyorlar mıydı bunlar? Lawun Hawkinsi almasi ve Kid vs Apoo. Ne diyeyim.
Shici olayı mı?
Apoo'nun biriyle kapıştığını hatırlamıyorum. Sadece Killer ve Oruç'un birbirine yürüdüğünü, bizim oğlanın ( :respect: ) da ikisi birden durduğunu hatırlıyorum.

Buna ek olarak. Bu ikili dövüşecek.

Ya her meydan okuyuş gücü gösteriyorsa histerik eski sevgili gibi Law'un peşinde koşan Hawkins'e de güçlü demek gerekir.
Hayır. İstiyorsanız tabi buna dayanarak deyin "Kidd'e yürüyen Apoo güçlüdür" diye.
Hawkins'in ezikliği karşısında benim yaşadığım hayalkırıklığını yaşayabilirsiniz diye uyarıyorum ben sadece. :bilmem:

Shici olayı mı?
Apoo'nun biriyle kapıştığını hatırlamıyorum. Sadece Killer ve Oruç'un birbirine yürüdüğünü, bizim oğlanın ( :respect: ) da ikisi birden durduğunu hatırlıyorum.
Kid meydan okuyordu buna. Rahat rahat alamamis demek ki uzamış diyelim ne diyelim. Kid meydan okuduğu işten öyle kolay dönmez.

Bir de dedim ya adam enstrüman ile birini ikiye yarıyor. Logia olmasa nolur onu merak ediyorum işte. O meyveden çok güzel şeyler çıkar aslında da. Big Momun cigligina Katakuri Smoothie dayanamiyordu. Anlık sersemletecek şeyler olsa keşke

Ya her meydan okuyuş gücü gösteriyorsa histerik eski sevgili gibi Law'un peşinde koşan Hawkins'e de güçlü demek gerekir.
Hayır. İstiyorsanız tabi buna dayanarak deyin "Kidd'e yürüyen Apoo güçlüdür" diye.
Hawkins'in ezikliği karşısında benim yaşadığım hayalkırıklığını yaşayabilirsiniz diye uyarıyorum ben sadece. :bilmem:
Güçlü demedik. Dövüşecekler dedik. :bilmem: O tarz bir hayalkırıklığı da yaşamam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık