Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanmam. Amirale daldı, logia olmasa meyvesi nasıl işler şüpheli. Güçlü çıkabilir. Ses dediğin şeyden kaçmak da zor gibi.

Hunter x Hunterdaki mumyali abi gibi hax yetenekleri olabilir. Ayin mayin diyorlardi sanki

Sabaodyde Kizaruya tek horozlanabilen diyelim Apooya.
Arabasta'da Carue'nun takımının bile sesten hızlı olduğu söylendi, çok da hax bir şey sayılmaz.

Sanmam. Amirale daldı, logia olmasa meyvesi nasıl işler şüpheli. Güçlü çıkabilir. Ses dediğin şeyden kaçmak da zor gibi.

Hunter x Hunterdaki mumyali abi gibi hax yetenekleri olabilir. Ayin mayin diyorlardi sanki

Mesele horozlanmaksa Hawkins de horozlansı yahu.
Pagan takılıyor, cool davranıyor, Apoo gibi şebeklik yapmıyor diye "horozlanmadı" diyemeyiz ona da.
Apoo sadece mesafe farkını şans olarak gördü, biraz şov yapmaya niyetlendi. Ki sonrasında da hemen kaçtı.
2 sene önce Law ve Kidd de mesela amiral lafı duyunca kaçıştılar. Luffy de kızı alıp kaçmaya çalışıyordu, üstelik yanında Rayleigh varken.

Buna bakarak Apoo'ya güçlü diyemeyiz bence. Adam kimbilir ne zamandan yomkou ajanı. Bu kadar tırsak birini güçlü görmüyorum ben şahsen. :bilmem:

Pagan takılıyor, cool davranıyor, Apoo gibi şebeklik yapmıyor diye "horozlanmadı" diyemeyiz ona da.
Apoo sadece mesafe farkını şans olarak gördü, biraz şov yapmaya niyetlendi. Ki sonrasında da hemen kaçtı.
2 sene önce Law ve Kidd de mesela amiral lafı duyunca kaçıştılar. Luffy de kızı alıp kaçmaya çalışıyordu, üstelik yanında Rayleigh varken.

Buna bakarak Apoo'ya güçlü diyemeyiz bence. Adam kimbilir ne zamandan yomkou ajanı. Bu kadar tırsak birini güçlü görmüyorum ben şahsen. :bilmem:
Apoonun ne tirsmasini gördük ya :bilmem: Ses önemli bir silah.

Hawkinse zayıf deme sebebim Zoronun karpuz gibi yarmasi, Lawun kolayca alması bla bla. Apoo, Law ile esit gorulen Kide yürümüyor muydu?

Şuan en balon Hawkins görünüyor da Apoo'dan da çok bir şey beklemiyorum tabi.

X Man'de de vardı. Ses gücü olan bir kız. Bağırdığı zaman kimse bir şey yapamıyor gibi bir şeydi. :oleyo:
Ses direk dengeyi bozar. Yani güzel bir şekilde işlense çok önü açık.
Hayal görmeye sebep olabilir mesela, kulakları kanatabilir, direk beyne etki edebilir falan.

Ama Oda'nın o maymuna bu kadar büyük yetenek vereceğini sanmam.

Buna ek olarak. Bu ikili dövüşecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık