Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen kamki. Şaşırtmak isterdim ama durum o naparsin :utaniyorum:

Reiju'nun Smoothieye zehir saldırısı daha etkili Katakurinin kendini desmesinden ama işte kendini iyi edebilme yeteneği var kişilerde.
E sen çok zekiymişsin.
Ben daha "kuru.." demeden Pamukkale travertenlerinden bahsetmeye başladın bile.

Benim bu zekayla kapışmam mümkün değil. Utandım.

Bence King ve Katakuri tartısmasını King'in ozelliklerini gordukten sonra yorumlayalim hep beraber. Gordukten sonra Hatta konu da acilsin daha iyi olur " Kata mı King mi "diye. Cunku cikarimlarin hepsi varsayimdan oteye gitmiyor. Tabi sadece bir gorus olarak nitelendirin :)

Rayleigh'in övdüğü adamı Dof,Jack ayarı görüyorlar.Harbiden pes yahu.
Orada tam anlamıyla geleceği görme fetişi yok. Çok güçlüler arasında bile nadiren diyor. Katakuri çok güçlü, daha güçlüsünde kesin çıkacak diye bir şey yok. Bu kastedilmiş bence. Katakuri de var Linlin'de yok mesela. B.haki ile farkına değinilmiş gibi geldi bana.

Bence King ve Katakuri tartısmasını King'in ozelliklerini gordukten sonra yorumlayalim hep beraber. Gordukten sonra Hatta konu da acilsin daha iyi olur " Kata mı King mi "diye. Cunku cikarimlarin hepsi varsayimdan oteye gitmiyor. Tabi sadece bir gorus olarak nitelendirin :)
Ya karga kılıklı bir şey ne çıkar bundan:D

Orada tam anlamıyla geleceği görme fetişi yok. Çok güçlüler arasında bile nadiren diyor. Katakuri çok güçlü, daha güçlüsünde kesin çıkacak diye bir şey yok. Bu kastedilmiş bence. Katakuri de var Linlin'de yok mesela. B.haki ile farkına değinilmiş gibi geldi bana.
En güçlüsü diyor demiyorum ki ben zaten.Ray gibi adam bunu her önüne gelen adam için kullanmaz.Hele Jack ayarında görülen bir adam için hiç kullanmaz onu söylüyorum.Bu adam dünyanın en güçlü adamları içinde bile kendini ayırabileceği bir yeteneğe sahip işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık