Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kata Dövüşü kadar zorlu olmaz. Ama çok kolay da olmaz tabi ki.
Hmm anladım. Fikrini merak ettim sadece.
O kadar bayağı olmayabilir. Jack'in b.hakisi yine Cracer civarı çıkar da derisi ve meyvesi çok sert. Hem saldırı hem savunma sağlıyor. Ama orta zorluk Luffy olur.
Kısmen meyve yüksek tier dayanıklık verecektir ki bunu inu/neko dövüşünde gördük. Kata gözlem sayesinde hasar almıyordu bu da muhtemelen bosushoku ve meyve sayesinde hasar almayacak. Temel olarak aynı şekilde olmasa bile benzer bir süreç olmaz mı? Luffy'nin Kata dövüşünden tek farkı gelişmiş gözlem hakisi. Bu da alacağı hasarı azaltır ama vereceği hasara net bir etkisi olur mu?

Nami değil Usopp yardım felan ediyordu galiba Mr3. dövüşünde.
Hasan, mesela gemiye binsen ulaşım amacıyla ama içeri geçip denizi görmesen karadan gittiğini falan düşüneceksin herhalde :bilmem: Ne kadar saçma bir örnek oldu deme, ölümüne dövüş içim ölümcül yara olmalı diye tutturuyon yoksa kabul etmiyon.

Neyse Alpa, Hiç bir şey yok orada top kek uğruna mücadele eden iki centilmenin karşılaşmasıydı :gamyon:

Hasan, mesela gemiye binsen ulaşım amacıyla ama içeri geçip denizi görmesen karadan gittiğini falan düşüneceksin herhalde :bilmem: Ne kadar saçma bir örnek oldu deme, ölümüne dövüş içim ölümcül yara olmalı diye tutturuyon yoksa kabul etmiyon.

Neyse Alpa, Hiç bir şey yok orada top kek uğruna mücadele eden iki centilmenin karşılaşmasıydı :gamyon:
Bana göre o tatta bir dövüştü. Mr3 dövüşüne benzetiyorum karakterlerin ciddiyetini. Neyse tartışasım yok boş ver.

@Mr.Bushido

Aslında anladım ama tartışmak istemediğim için böyle cevap verdim. Zoro'nun Kamazo'nun darbesiyle bayıldığını da gördük ama Jack'i indirmesi bekleniyor.:D Şimdi ama açtı felan savunmaları gelecek. Önemli değil.

Bilmediğin aşikar o kesin.

Aynı şeyleri tekrar tekrar tekrarlattırmayın bana. Bozulmuş plak gibi oldum ya sürekli aynı şeyler. :(
Durup durup avatarına bakıyorum. :utan:
Luffy o şapkayla çok sevimli biri olmuş. Law'ın kıyafetine de hasır şapka çok yakışmış.

Oda harcayacak mı cidden şu güzelim ilişkiyi. :üzgünüm:

Jack'i yenmesini beklemek o kadar uçuk değil arkadaşlar. :bilmem: İlla hemen yensin demiyorum, arc sonu için yener diyenler var mesela. Yalnız bu olay üzerinden milletin birbiriyle alaylı konuşması mantıksız geliyor. Altı üstü hayali karakter yahu o kadar önemli değil.

Durup durup avatarına bakıyorum. :utan:
Luffy o şapkayla çok sevimli biri olmuş. Law'ın kıyafetine de hasır şapka çok yakışmış.

Oda harcayacak mı cidden şu güzelim ilişkiyi. :üzgünüm:
Ben ihtimal vermiyorum. Okuyucunun bir algısı sadece.

Karşı tezini savunacağım öyle noktalar var ki onlar varken harcanacak düşüncesi saçma geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık