Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bçlüm yorumuna yazsam konu dışına çıkarız uzadıkça.

Her şeyin bir yeri var. Zoro eğitim yaptı diye diye baa'dan beri dalmadığı adam kalmadı Zoro'nun. Hiç bu tahminler tuttu mu? Hayır. :D Aldı mı? Hayır. Mangaka layık görse aldırırdı zaten.

Zoro bence eğitimden Doflamingo ya da Caesar ya da Hordy'den güçlü dönmüştür. Sizin mantıkla Luffy yatsın gittiği adanın ortasına manda gibi, " Zoro kes şunları. " desin. O güçte dönmüş olması onu yapacağı anlamına gelmez. Luffy açtı mı Caesar'a Gear 4? Yanlış hatırlamıyorsam zamanında birisi Cracker vssinde Luffy tamgüçten naşka bir şey bilmiyorum diye tam güç filan dedi şimdi yine ben yine Luffy'yi biliyorum derken, Zoro'ya 7-8 tane power up veriyor. :/

Jack şu an için harcanacak adam değil. Biliyorum Wano diye kanınız kaynıyor anlıyorum sizi.

Ama şu ana kadar en güçlü Pica ile karşılaşan, daha tırpan yiyince açlıktan bayılan adam, yaraları tam iyileşmemiş halde ve 2 kılıçla Jack'i alacahahahahah.

Kusura bakmayın yapmasam içimde kalırdı.

Olay güç değil anlayın lütfen.

Vallaha ben o dövüşü Luffy vs Mr3 tadında görüyorum. Luffy sürekli yedi. Cracker üretti. Elbet zorluk çıkardı. Ama o dövüşten sonra Luffy'nin vaziyeti pek de kötü değildi. Ölümcül bir hasar almamıştı felan.
Luffy vs Mr3 mü? He bir de Nami yardım ediyordu değil mi yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık