Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olabilir. Bu zevk meselesidir. Ama sırf başkaları böyle sevmiyor diye buna "şekilcilik" demek olmaz.
Adamın tipsizin teki olduğu bir gerçek. Bu tipsizlik de zaten ruhunun yansımasından geliyor. Ama bu yansıma olmasa bile filoda yeri olmazdı onun.
Tamam tamam, bu konuda pes ediyorum :D
Çünkü bi hayli farklı değerlendiriyoruz olayı, siz iyi kötü, itici karizmatik gibi kavramlarla olaya yaklaşırken ben karakterin işlevselliği, hikayedeki rolü gibi etmenleri de düşünüyorum, haliyle bu tartışma çok uzar.

Tamam tamam, bu konuda pes ediyorum :D
Çünkü bi hayli farklı değerlendiriyoruz olayı, siz iyi kötü, itici karizmatik gibi kavramlarla olaya yaklaşırken ben karakterin işlevselliği, hikayedeki rolü gibi etmenleri de düşünüyorum, haliyle bu tartışma çok uzar.
Kendi fikirlerim ayrı. Ama filonun ve tayfanın nasıl kurulduğu da ortada. Buna da uymuyor zaten Caribou.

Kendi fikirlerim ayrı. Ama filonun ve tayfanın nasıl kurulduğu da ortada. Buna da uymuyor zaten Caribou.
Bakalım, artık zamanla göreceğiz uyup uymadığını.

Belki diğer filo üyeleri gibi hasırşapka bayrağı altında denizlerde dolaşmaz ama Wano'da olduğu gibi olası bir savaşta bundan sonra da hasırşapkaların yanında olacağını düşünüyorum, kötü olması da benim için çok önemli değil.

Hiçbir şey belli değil ama Mihawk'ın, Wano'ya gitmemiş olma ihtimalini düşünemiyorum. Öyle bir şey olursa, "One Piece'nin en büyük saçmalıkları listesi,"ne ilk 5'ten girer. Sen o kadar; "git, dünyayı dolaş," falan de ama samuray memleketine gitme. Amatör bir yazar bile yapmaz böyle bir hatayı. İmkansız.
Ada Kaido tarafından işgal edilmiş adamları etrafta fink atıyor bu çelimsizin buraya gelmeye cüret edeceğini zannetmiyorum. Gelmiş olsa bile savaşacağı güçlü bir kılıç ustası yok piyasa da ya öldürülmüş ya da hapsedilmiş. King’e dalacak kadar cesaretli olduğunu da sanmıyorum.

Ada Kaido tarafından işgal edilmiş adamları etrafta fink atıyor bu çelimsizin buraya gelmeye cüret edeceğini zannetmiyorum. Gelmiş olsa bile savaşacağı güçlü bir kılıç ustası yok piyasa da ya öldürülmüş ya da hapsedilmiş. King’e dalacak kadar cesaretli olduğunu da sanmıyorum.
Bu da fazla oldu yahu. :flaugh:

İbre gittikçe yukarı çıkıyor ama sen haala sağ koldan zayıftır muhabbetlerine giriyorsun, kaybedersen çok üzülürsün sonra.

Mihawk-Wano durumu sıkıntılı şu an. Adamlar KK, yonkou bilmiyor. Dünyanın en güzel kadını kendilerinde falan sanıyor. Bunlar normal ama Mihawk konusu mu saçma? Yapmayın, etmeyin canlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık