Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden daha sağlam bir hype olur kılıç lobisi için :flaugh: Mihawk'ın zaten ünvanı var :a:
Oden gayette olabilir ama Kaido gibi hayvanata o yarayı açacak adamın, en az onun kadar güçlü ya da az biraz zayıf olması gerekiyor, haliyle bu güçteki bir adamın ölmesi bana pek tutarlı gelmiyor. Çünkü Oden'in yanında Kawamatsu, Denjiro, Ashura, Kedi ve Köpek gibi komutan seviyesi adamlarla çarpışabilecek savaşçılar da var. Ee Oden de Kaido ile savaşacak güçte, sonuçta karnında hayati bir yara açmış... Bu tabloda samurayların bu şekilde kaybetmesi bana pek olası gelmiyor.

Sonuç olarak, Oden de Kaido ile denk savaşabilecek güçte değildi, dolayısıyla o yarayı açan kişi değildir diyebiliyorum.

Son düzenleme:
Oden gayette olabilir ama Kaido gibi hayvanata o yarayı açacak adamın, en az onun kadar ya da az biraz zayıf olması gerekiyor, haliyle bu güçteki bir adamın ölmesi bana pek tutarlı gelmiyor. Çünkü Oden'in yanında Kawamatsu, Denjiro, Ashura, Kedi ve Köpek gibi komutan seviyesi adamlarla çarpışabilecek savaşçılar da var. Ee Oden de Kaido ile savaşacak güçte, sonuçta karnında hayati bir yara açmış... Bu tabloda samurayların bu şekilde kaybetmesi bana pek olası gelmiyor.

Sonuç olarak, Oden de Kaido ile denk savaşabilecek güçte değildi, dolayısıyla o yarayı açan kişi değildir diyebiliyorum.
Aslında Oden, Kaido ile denk dövüşmüş olabilir çünkü bu olay 20 yıl önce oldu. 20 yıl önceki Kaido'nun şimdiki kadar güçlü olduğunu düşünmek için bir gerekçe yok elde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık