Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk ne zaman geldi, ne zaman gitti orası belirsiz. Korsan Çağı'ndan önce dahi ünlü olan bir adamdan bahsediyoruz. Güçlü kılıç ustalarının ölü ya da hapis olduğunu bilemez de zaten. Her şeyi bir kenara koyarsak; dünyayı gezmesi konusunda Zoro'ya akıl veren bir adamın Wano'ya hiç gitmemiş olma ihtimali bana neresinden bakarsan bak saçma geliyor.
King muhabbetlerine falan girmeyeceğim. Güç tartışmasına dönmesin. Benim derdim güç değil, karakterin işlenişi.
Kronolojiyi pek bilmiyorum ama Rogerın idam edildiği sırada yaşı ufak duruyor. İdamdan 3 yıl sonra sanırım Wano işgal ediliyor belki daha fazla. Luffy gibi merdivenleri hızlı tırmandı mı onu da bilmiyoruz. 3-5 yıl arasında Wanoya gitmişse bilemem ama Kaido orasını işgal ederken başka bir Korsanın adaya gelişine sessiz kalmaz gibi en azından tayfa üyelerinin kalmayacağını düşünüyorum. Gücünün zirvesinde Wanoya giriş yapmamıştır bence.

Fuji Wano'nun lideriymiş bir zamanlar.Mihawk onu yenmiş Wano'ya gitmeye gerek görmemiş.

Fuji Mihawk'ın gözlerinden o kadar korkmuş ki tekrar görmemek için kendini kör etmiş. :D

Görülmese daha iyi olacak şey uğursuz şahin gözlermiş.
Yok o olmaz da benim aklımda şöyle bir şey var. Reyli Wano'yu fethettikten sonra dönüş yolunda Mihawk ile karşılaşır. Durumu anlattıktan sonra Mihawk "Güzel, beni Wano'ya kadar gitme zahmetinden kurtarmış oldun." diyerek Reyli'ye meydan okur. Reyli'yi keser ve denize atar. Atmadan önce de kılıcına ve pelerinine el koyar. Wano açıklarında boğularak ölmek üzereyken Hacci denilen lüzumsuz ahtapot bunu bulur ve kurtarır.

Bitti.

Yok o olmaz da benim aklımda şöyle bir şey var. Reyli Wano'yu fethettikten sonra dönüş yolunda Mihawk ile karşılaşır. Durumu anlattıktan sonra Mihawk "Güzel, beni Wano'ya kadar gitme zahmetinden kurtarmış oldun." diyerek Reyli'ye meydan okur. Reyli'yi keser ve denize atar. Atmadan önce de kılıcına ve pelerinine el koyar. Wano açıklarında boğularak ölmek üzereyken Hacci denilen lüzumsuz ahtapot bunu bulur ve kurtarır.

Bitti.
Ha şu artık klasikleşen senaryo. :D

Kara kılıcı hakkında ne düşünüyorsun?
Zoro'ya bahsettiği gibi, yeterince hakisi var ve Ryuma gibi kılıcını karartmış olabilir mi?
Kılıç önceden de karartılmış olabilir ama Mihawk’a yakışan kılıcı kendisinin karartmasıdır. Ben Rogerın ölümünden sonra piyasa da daha ön plana çıktığını düşünüyorum 22 yıllık süre de karartmıştır bence.

Kılıç önceden de karartılmış olabilir ama Mihawk’a yakışan kılıcı kendisinin karartmasıdır. Ben Rogerın ölümünden sonra piyasa da daha ön plana çıktığını düşünüyorum 22 yıllık süre de karartmıştır bence.
Bu konuda senle hemfikir olacağımı düşünmezdim, şaşırmadım desem yalan olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık