Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wb’nin kendi diyor Rogerın bıraktığı yara hala sızlıyor diye. Yoluna çıkmadıysa madem neden sızlatacak kadar yara bırakmış vücudunda? Adam biçmiş işte hasta haliyle.
La havle vela. Arkadaş bir şekilde karşılaşmışlar ve kapışmışlar. İlla kk olmasına engen olmak için mi kapışacak? Hazinesini çalmış olamaz mı? Yara bırakmış olması bir şey değiştirmez. Belki o yarayı Roger kk olduktan sonra aldı? Her şeye kesin konuşuyorsunuz yav.

Böyle bir mesaja hakaret içermeyecek yanıt yazmak oldukça zor. Hakaretten kastım argo kullanmak veya galiz ifadelerle aşağılamak değil. Bir gerçeği dile getirince bunun hakaret kabul edilecek olması.
Bu yüzden, öncelikle beni tebrik etmelisin.

Önceki mesajlarıma dönüp bakarsan, zaten size "kesin konuşmayın çünkü veriler kesin değil" minvalinde defalarca çağrı yaptığımı tekrar görebilirsin. Yani giriş cümlendeki muzaffer edan, tamamen hırsına ve tartışmadan galip çıkma güdülerine dayanıyor. Tamamen mantıksız olmasına rağmen kullanmış olanın sebebi başka bir şey olamaz. Başka bir şey öğretelim ifadesi de keza aynı amaca hizmet edip üstüne bir de tatminlik eklemeye çalışıyor acizce.
Normalde bu kadar hadsizce konuşanlara fazla tahammül etmem, bugün şanslı günündesin.

Mesajının geri kalanının neredeyse tamamı safsatalardan oluşuyor. Ne ithamlarını ne de argümanlarını yanıtlamak için zaman ayırmaya gerek yok. Gerideki mesajlara göz atarsan cevabı kendin bulacaksın.

Bir daha yanıt alırsam, hele bu ağızla yanıt alırsam, cevabı kaldıracağından çok daha ağır olacak ve hoşuna gitmeyen şeyler göreceksin. Bu yüzden, kenara çekil ve kendi seviyendekilerle tartışmaya devam et.

ahahahaha

al sana müthiş bir örnek daha kf sosyoloji araştırmaları için. :D
Cevap veremeyince, konuyu değiştirmeler, şahsıma saldırmalar, ihtimallerden bahsedince safsata demek de forumda adet olmuş :) Beni de engellersin yorumlarımı okumazsın. Ben de seni engellerim ben de seni görmem konu kapanır bu kadar basit. İyi forumlar.

La havle vela. Arkadaş bir şekilde karşılaşmışlar ve kapışmışlar. İlla kk olmasına engen olmak için mi kapışacak? Hazinesini çalmış olamaz mı? Yara bırakmış olması bir şey değiştirmez. Belki o yarayı Roger kk olduktan sonra aldı? Her şeye kesin konuşuyorsunuz yav.
Roger o yarayı kral olduktan sonra vermiş olamaz, çünkü kral olduğu zamanlarda Beyazbıyık ile arasında dostluk ilişkisi vardı.

Roger o yarayı kral olduktan sonra vermiş olamaz, çünkü kral olduğu zamanlarda Beyazbıyık ile arasında dostluk ilişkisi vardı.
O zaman dost zaten. Kk olup dost olmadan önce kapışıp yaralanıp sonra dost olmuş olabilirler. Bunlar kesin değil ihtimal sadece. Ben kesinlikten değil ihtimal dahilinde olmasından bahsediyorum.

Mesela shanks ve mihawk. Shandk düello etmeye mi geldin diyor. Oysaki dostlar. Düello yapsa birisi belki de yaralanacak bilemeyiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık