Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aksini iddia etme la, mangaya ihanet olur. Doflamingo family diye geçiyor, adam aile olarak bakıyor. Aileye girmek zor ama giren de kardeşten öte oluyor. Croco'da öyle bir kavram yok. Pika'ya gülenlere ne yaptı gördük.
EE ne oluyor gösteriş Dof'un yaptığı. Monet aileden değil miydi? Rosinante değil miydi? Vergo?
Hepsi aile olarak görüyordu ama Rosinante'ye meyve yedirip kendisi için feda edecekti. Monet'e öl dedi aynı şekilde Vergo'nun durumu belli. Yani adı aile diye aile olarak mı görüyor oldu Dof? Bir yaralanmada Trebol'e ettiği hakareti okumasak neyse.

Yani kusura bakma ama dediklerinle alakası yok. :D

Yok Croco başta aileyiz deyip sonra adamlarına öl demiyor. O yüzden daha dürüst dedim. Gerçi onun için kimse ölmez ama olsun :D
Tamam da Croco bir oluşum, örgüt onun için ha olmuşlar ha olmamışlar bir önemi yok. Adam Alabasta da bomba patlacak ama o kule de 2 tane adamı var. Bunu umursuyor mu hayır ??? Onlar yerine gelebilen adamlar ama Dof ile aile ilişkileri çok farklı. Tamam öl diyor ama nasıl diyeyim ya aman anlatamayacağım, zaten herkes direk oraya alıp önümüze getiriyor.

Görmesi lazım ama Luffy yanında olmaz Doffy sama ejderler tarafında olacak bence IM ile bir bağlantısı var büyük ihtimalle...
Ben de eğer görürse Luffy'nin tarafında olacağını düşünüyorum çünkü gemideki konuşmasında kutsallardan baya bir nefret ettiğini gördük. Bir de içeride bunu şişlemeye gelirlerse iyice düşman olur kutsallara. Son savaşta sırf onları bitirmek için düşmanımın düşmanı dostumdur diyerek Luffy'nin geçici müttefiki olabilir. :bilmem:

Tamam da Croco bir oluşum, örgüt onun için ha olmuşlar ha olmamışlar bir önemi yok. Adam Alabasta da bomba patlacak ama o kule de 2 tane adamı var. Bunu umursuyor mu hayır ??? Onlar yerine gelebilen adamlar ama Dof ile aile ilişkileri çok farklı. Tamam öl diyor ama nasıl diyeyim ya aman anlatamayacağım, zaten herkes direk oraya alıp önümüze getiriyor.
Daha kendine açıklayamıyorsun sonra bize laf yapıyorsun. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık