Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onun ki pelerin yahu .s bizim ki kürk ahahahahah yalnız var ya doğru ya doğru en karizma schiler.
Öyle pelerin mi olur yav görmüyor musun üst tarafını? Alt tarafı düz sadece şunun gibi.
O yüzden diyorum ya pembe pembe o ne diye. :D

Bazı Shichiler değişik olsalar da fikirler, sözler, hareketler olsun bayağı iyiler.

Öyle pelerin mi olur yav görmüyor musun üst tarafını? Alt tarafı düz sadece şunun gibi.
O yüzden diyorum ya pembe pembe o ne diye. :D

Bazı Shichiler değişik olsalar da fikirler, sözler, hareketler olsun bayağı iyiler.
Yahu Dof samanın tam kürk Croco nun çakma kürk sadece üstünde var. Gerisini Oda üşenmiş çízmemiş. Bir de Dof a çakma demen yok mu ??? :D

Yahu Dof samanın tam kürk Croco nun çakma kürk sadece üstünde var. Gerisini Oda üşenmiş çízmemiş. Bir de Dof a çakma demen yok mu ??? :D
Oda üşenmiş çizmemiş mi? Croc'un ki çakma kürk mü? Yahu sen kürk gördün mü gerçekte bir bak bakayım nasıl oluyormuş kürkler. :D

Dof'un ki gibi bir kürk göster bana hadi. Çakma kürk işte Flamingo tüyü çizmiş Oda, zaten paytak paytak yürüyor tam oturmuş. :D
Çakma kürklüden kurtulduk diye boşa demiyorum. :artiz:

Oda üşenmiş çizmemiş mi? Croc'un ki çakma kürk mü? Yahu sen kürk gördün mü gerçekte bir bak bakayım nasıl oluyormuş kürkler. :D

Dof'un ki gibi bir kürk göster bana hadi. Çakma kürk işte Flamingo tüyü çizmiş Oda, zaten paytak paytak yürüyor tam oturmuş. :D
Çakma kürklüden kurtulduk diye boşa demiyorum. :artiz:
Müthişsin yahu bu konuda bile Crocu yu öne çıkarıyorsun. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık