Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Meyvesi olmamasınra rağmen falan denmiş. Hakisine övgü var. Mesajın şaka mı gerçek mi tam anlayamadım ama :D
E tamam işte, meyvesiz bir adam o seviyeye hakisi olmadan nasıl yükselecekti ki? :/ Dalga geçmiyorum hacı niye geçeyim? :D Ciddi ciddi Shanks için "Amiral sınıfıyla eşit dövüşecek kadar gücü var." denilmiş. Açık ve net söylemişler işte neyin ne olduğunu.

Ace günlerce mahkum hayatı yaşadığından ve kairoseki ile tutulduğundan çok bitkin düştü. Onun etkisi + Akainu'nun meyvesinin daha üstün olması sebebiyle afalladı. King'de de büyük ihtimal aynısı olurdu. Çok ateş tabanlı dövüşüyorsa.
King farkını BM'e tek atarak gösterdi, Kaido Korsanları'nin namı Yüz Canavar diye geçiyor. Adamlar bir tane geçiriyor, 100 tane geçirmiş gibi hissediliyor demekki :D Anlayacağın Ace veledi gibi olmaz King Reizin sonu.

Demek şenksu amiralle denk dövüşebilir.:ehe:Kizaru blöf yapmıyormuş 2 yonkoya kafa atma konusunda. Zaten forumda overpoverşenksu ankette KAİDO'yu ezmişti.:hhh:

E tamam işte, meyvesiz bir adam o seviyeye hakisi olmadan nasıl yükselecekti ki? :/ Dalga geçmiyorum hacı niye geçeyim? :D Ciddi ciddi Shanks için "Amiral sınıfıyla eşit dövüşecek kadar gücü var." denilmiş. Açık ve net söylemişler işte neyin ne olduğunu.
Ne bileyim ya, kendi aranızdaki şakalaşmalardan birisi zannettim :)

Yazı şu şekilde: He's powerful enough to easily rigth against marine admiral level. Reis amirallerle kolayca dövüşebiliyormuş :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık