Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vay be Shanks'in en güçlü yonko olduğunu biliyordum zaten.Wb kendisinden daha güçlü olduğunu kabul ediyordu bence sadece.Diğer ikisinden güçlüydü.Yani düşünün kendinden güçlü 2 imparator varken gözündeki yaraya kafayı niye taksın.En güçlü adamdan sonra gelen kişi olduğunu bildiği için yaraya takıntılı olduğunu sanıyorum bayrağa bile koymuş.O değil de devrimciler üzgün. :D 1 milyar ödülü çıkar şimdi zuhaha
Ahaha ne diyorsun la bu bilgiler Shanks'ın ölüm fermanıydı nasıl okudun sen? :D Amirallerle eşit dövüşebilecek kadar güçlü demişler Shanks için, sen de kalkmış en güçlü yonkou olduğunu biliyordum diyorsun xd

Funduska

Vay be Shanks'in en güçlü yonko olduğunu biliyordum zaten.Wb kendisinden daha güçlü olduğunu kabul ediyordu bence sadece.Diğer ikisinden güçlüydü.Yani düşünün kendinden güçlü 2 imparator varken gözündeki yaraya kafayı niye taksın.En güçlü adamdan sonra gelen kişi olduğunu bildiği için yaraya takıntılı olduğunu sanıyorum bayrağa bile koymuş.O değil de devrimciler üzgün. :D 1 milyar ödülü çıkar şimdi zuhaha
Dragonun ödülü luffyden düşükse gör o zaman gümbürtüyü :D

Saka Bey'i King'in karşısına koyalım, bakalım Ace'i söndürdüğü gibi söndürebilecek mi.
Ace günlerce mahkum hayatı yaşadığından ve kairoseki ile tutulduğundan çok bitkin düştü. Onun etkisi + Akainu'nun meyvesinin daha üstün olması sebebiyle afalladı. King'de de büyük ihtimal aynısı olurdu. Çok ateş tabanlı dövüşüyorsa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık