Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amirallerle Yonkoular arasında hiçbir zaman uçurumlar olduğu söylenmedi zaten. Seride gördüğümüz hiçbir amiral kimseye karşı ezilmediği gibi, en güçlüyle karşılaşıp denk dövüşebildi.
Su son Akainu vs WB savasi kistas aliniyor amiral seviyesinde. Hazirliksiz yakaladi saka abiyi. Ondan oturudur. Saka orda baya ezildi. Ama genel dovuste ne Saka ne Borsa ne de Kuzan ezilmedi. Yonko karsisinda geride durmuyorlar. Kizaru wano bile giderim demekten geri koymuyor kendini

Su son Akainu vs WB savasi kistas aliniyor amiral seviyesinde. Hazirliksiz yakaladi saka abiyi. Ondan oturudur. Saka orda baya ezildi. Ama genel dovuste ne Saka ne Borsa ne de Kuzan ezilmedi. Yonko karsisinda geride durmuyorlar. Kizaru wano bile giderim demekten geri koymuyor kendini
Bayağı bayağı Edward Newgate ile, serideki en güçlü karakter ile kalbi teklemeden önce, sağlıklıyken meyve çarpıştırıyorlardı. Üstün gelen taraf yok. Ben sadece Sakazuki vs Newgate'e bakarak söylemiyorum. Amirallerin hükümet içindeki konumları, dünya içindeki saygınlıkları Yonkoular ile eş değer.

Bir de denk dövüşebilmek onunla aynı seviyede olmak olmuyor. WB-Kaido tabii ki amirallerden ayrı seviyede.

@İnari
Kalbi teklemeden öncesinde zaten denk çiziyor mangaka. Ha, Newgate seviye olarak daha üsttedir amirallerden. Kaido da öyle. Denk dövüşebilirler diyorum ben sadece.

@İnari
Kalbi teklemeden öncesinde zaten denk çiziyor mangaka. Ha, Newgate seviye olarak daha üsttedir amirallerden. Kaido da öyle. Denk dövüşebilirler diyorum ben sadece.
Ona tamamım zaten denk dövüşürler ama yonkou üstün çıkar derim. Beni rahatsız eden Shanks'a amiraller ile dövüşebilecek kadar güçlü demeleri. Bunu bir amiral için söylersin de Yonkou ulan bu adam.

Ona tamamım zaten denk dövüşürler ama yonkou üstün çıkar derim. Beni rahatsız eden Shanks'a amiraller ile dövüşebilecek kadar güçlü demeleri. Bunu bir amiral için söylersin de Yonkou ulan bu adam.
Benim için Newgate bu serinin zirve adamıdır. Ona denk de Garp, Kaido, Roger gibi isimler vardır. Ama amiraller gayet bunlarla dövüşür, seride de dövüştüler yani. Demek istediğim oydu benim.

Yoksa Yonkou levelini küçümsemiyorum.

Benim için Newgate bu serinin zirve adamıdır. Ona denk de Garp, Kaido, Roger gibi isimler vardır. Ama amiraller gayet bunlarla dövüşür, seride de dövüştüler yani. Demek istediğim oydu benim.

Yoksa Yonkou levelini küçümsemiyorum.
Ben seni başta yanlış anlamışım. Yoksa ben de amiraller yonkoularla denk dövüşebilire katılıyorum.

Vay be Shanks'in en güçlü yonko olduğunu biliyordum zaten.Wb kendisinden daha güçlü olduğunu kabul ediyordu bence sadece.Diğer ikisinden güçlüydü.Yani düşünün kendinden güçlü 2 imparator varken gözündeki yaraya kafayı niye taksın.En güçlü adamdan sonra gelen kişi olduğunu bildiği için yaraya takıntılı olduğunu sanıyorum bayrağa bile koymuş.O değil de devrimciler üzgün. :D 1 milyar ödülü çıkar şimdi zuhaha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık