Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jozu'nun karsisinda Akainu ya da Kizaru olsaydı bu kadar kolay yenilmezdi. Mangaka bunu da Beyazsakal korsanlarının aleyhine ayarladığı için Jozu boş adam diye yorum yapıyorsun. O tayfadaki herkes Ace ya da Beyazsakal'ın başına bir şey gelse ister istemez tepki gösterir. Bunu tecrübesizlik olarak nitelendirmek ne kadar doğru ? Eğer bu tecrübesizlik ise Marco da dahil tayfadaki herkes tecrübesizdir.

Olayları çarpıtmayalım. Luffy başını belaya soktuğunda birileri arkasını toplamalı. Zoro bu görevi üstleneceği için ortalarda yoktur ;)
Adam teke gitti , Aokiji ilk saldırıda indirdi , boş değil de nedir ? O saldırdan Dof bile kurtuldu .
Marco da aynı açığı verdi ama herif savaşın sonuna kadar oradaydı savaşıyordu .

Adam teke gitti , Aokiji ilk saldırıda indirdi , boş değil de nedir ? O saldırdan Dof bile kurtuldu .
Marco da aynı açığı verdi ama herif savaşın sonuna kadar oradaydı savaşıyordu .
Yanlışın var. Orada dövüş bir süre sürüyor. Wb'nin ya da Marco'nun (tam hatırlamıyorum) hasar alması üzerine Jozu'nun dikkati çalıyor ve bundan sonra Jozu saf dışı kalıyor.

Ayrıca Dof neden kurtuldu ? Çünkü kurtulabilecek yeteneği vardı. Bu örneğin olmamış. Çünkü şuna benziyor. Bakın, Enel Luffy'yi çarpamadı, ama (atıyorum) Lucci'nin çarptı.

Bu meyve yeteneğiyle ilgili bir şey. Her meyve sahibi Aokiji'nin buzundan kurtulacak diye bir şey yok. Buna göre adam/yetenek/güç belirlenmez. Marco da Jozu'nun yaptığı bir şeyi yapamaz. Her şey Wb korsanlarının aleyhine gitsin diye Aokiji'yle karşılaştı zaten Jozu. Çünkü amiraller içinde Jozu'yu en kolay saf dışı bırakacak adam Aokiji'ydi. Yeteneği ters geldi muhabbeti var aga. Cracker'in yeteneği de Luffy'ye ters geldi Nami'den yardım aldı ?

Ne söz verdi de tutmak için öldü? :D Bıbımı lıf ıtmı diyerek delindi gitti işte. :S
Lufy gibi kaçak dövüşmüyor, delikanlı gibi daldı ve öldü. Hem Ace oradan kaçsaydı, WB'ye edilen lafları yeseydi Ace olmazdı. Lufy şu hakareti yapsa hepiniz gaza gerisiniz yere göğe sığdıramazsınız. Objektif olun biraz.

Lufy gibi kaçak dövüşmüyor, delikanlı gibi daldı ve öldü. Hem Ace oradan kaçsaydı, WB'ye edilen lafları yeseydi Ace olmazdı. Lufy şu hakareti yapsa hepiniz gaza gerisiniz yere göğe sığdıramazsınız. Objektif olun biraz.
Sevdiğim Ace'den nefret etme sebebim la o hareketi. Neyin objektifliğinden bahsediyorsun sen? :/ Bir ton çabayı ve feda edilen canı hiçe sayıp, bin bir türlü uyarılara kulak asmayıp gidip delindi diye oo helal mi diyecektim? :S

Sevdiğim Ace'den nefret etme sebebim la o hareketi. Neyin objektifliğinden bahsediyorsun sen? :/ Bir ton çabayı ve feda edilen canı hiçe sayıp, bin bir türlü uyarılara kulak asmayıp gidip delindi diye oo helal mi diyecektim? :S
Kaçarak yaşayıp ne yapacaktı la, babana sövdüm kaçtın diyeceklerdi, o saatten sonra kral olamazdı. Lufy gibi torpilli değil diye öldü. Kutsal yumrukla sonra amiral gelsin ama kılına dokunamasın. Aokiji'ye zorla meydan oku ama dedene borcu olsun ölmeden kurtul. Amiral yonkou fark etmez diye dolan ama Mom'a sen Kaido'dan sonrasın diye salla kaç. Ace öldü diye mi suçlu? Lufy tayfasını bin kere ölüme götürdü ama hiç suçlandığını görmedik.

Kaçarak yaşayıp ne yapacaktı la, babana sövdüm kaçtın diyeceklerdi, o saatten sonra kral olamazdı. Lufy gibi torpilli değil diye öldü. Kutsal yumrukla sonra amiral gelsin ama kılına dokunamasın. Aokiji'ye zorla meydan oku ama dedene borcu olsun ölmeden kurtul. Amiral yonkou fark etmez diye dolan ama Mom'a sen Kaido'dan sonrasın diye salla kaç. Ace öldü diye mi suçlu?
Evet. Tartışmayla zerre alakası olmadığı halde sürekli laf ettiğin Luffy bile orada "İhtiyarın fedakarlığını boşa çıkarma." diyorsa diğer yazdıklarının hiçbir önemi yoktur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık