Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jozu o tayfanın en işe yaramazıydı zaten çabuk elendi , Vista dövüş tecrübesi olarak onu cebinden çıkarır

Zoan meyvesi tam Burgess'a göre aslında. Fiziksel gücüne güç katar. Marco son anda kaçabildi sanırım. Yoksa bırakılacak meyve değil o kesinlikle. Jozu'nun meyve gitti ama ben sana diyim. Neden diyecek olursan. Zaten Shiryuu-Elmas teorisini biliyorsun. Bir de bu sayfa bu teoriye inanmam için baya destek oldu:

Geriye kalan korsanlar dağıldı diyor. Ve içlerinde kim yok ? Jozu ;)

Vista'yı cizmesine rağmen Jozu'yu çizmemiş. Halbuki Jozu daha önemli bir komutan. Normalde onu da çizmeliydi. Ek olarak Vista'nın meyvesi yok. Yani yaşaması için bir sebebi var. Karasakal'ın işine yaramaz. Dolayısıyla yaşaması ya da ölmesi önemli değil. Ama Jozu... Meyvesi var ve çizilmemiş. Shiryuu hüpletti meyveyi.
Evet, bana da öyle geliyor. Zaten kolunu verdiği gün gözden çıkarılmış oldu bir nevi. Yarasın Shiryuu babaya.

Senle ilgili yorum yapmadım yapsam seni alıntılarım o yüzden alakasız yazdım zaten :d

Jozu boş bir karakterdir .
Jozu'nun karsisinda Akainu ya da Kizaru olsaydı bu kadar kolay yenilmezdi. Mangaka bunu da Beyazsakal korsanlarının aleyhine ayarladığı için Jozu boş adam diye yorum yapıyorsun. O tayfadaki herkes Ace ya da Beyazsakal'ın başına bir şey gelse ister istemez tepki gösterir. Bunu tecrübesizlik olarak nitelendirmek ne kadar doğru ? Eğer bu tecrübesizlik ise Marco da dahil tayfadaki herkes tecrübesizdir.

Elması kesmek anlamsız bir çaba olur diyordu. Mangaka gene yolunu kaybettirmesin sakın Shiryuu geldiğinde? :rolleyes:
Olayları çarpıtmayalım. Luffy başını belaya soktuğunda birileri arkasını toplamalı. Zoro bu görevi üstleneceği için ortalarda yoktur ;)

Tutturmuşlar babalık haşır neşir haki kullanamıyordu. :S Oda mı söyledi nedir bu bilgi nereden geliyor bir tane adam da çıkıp demiyor sormuyor bu ne biçim iştir kardeşim bu ne virgül nerede bu ne nokta böyle bir şey olabilir mi ya hani arkadaş kanıtınız nerede bırakın ya

Fena taklit oldu. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık