Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hee. Marimo doesn't have the guts yani.
Ben böyle çarpıtma görmedim hayatımda.:oleyo2:
Adam derim onlara, filmlerden tanıdığım kadarıyla Zoro ile aynı yerde geçmesi kendisi için bir şans olabilir :artiz:
Zoro Guts'ın yanında olsa olsa İsidro olur, İsidro'nun Guts'la isminin anılması Guts için şans diyorsan bilemiyorum.:artiz:
@Shakan bayağıdır gelişine çarmıh atmıyorum diye uçup kaçmalar başlamış.

Sen sus,noob seni.Reyiz,zoroyu görse kafasına bastıra bastıra kendine taptırır.
Hadsizlikler, densizlikler gırla, cidden çok boşlamışsın buraları.
Bence de,zoro ile guts aynı kefeye koyulurmu,zoroya ayıp ediyorsunuz:p
Şimdi bu yorumun iki yorumu var.
1- Berserk okumadan bu yorumu atmış olma ihtimalin: Eğer böyle yorum attıysan bilmediğin konu hakkında yorum olmuş olacak, kötü.
2- Bersek okuduğun halde bu yorumu atma ihtimalin: Diyecek bir şey bulamıyorum.
:p
Seinen olaydı belki bi Guts olurdu yav. Ama Guts şimdi tüm manga karakterleri için rüya <3 :D
Seinen olsa da Guts olabileceğini sanmıyorum, Zoro sevdiğimiz kral bir karakterdir ama lütfen kendi çapında kral olsun.:D

Biz nerden gelmiştik buraya yahu? Tamam hatırladım, Yoru. Bence Zoro'nun ağzına layık Yoru. Böyle koca kılıcı ağzıyla tutup slashler atsa bayağı ilginç olurdu.:D

Biz nerden gelmiştik buraya yahu? Tamam hatırladım, Yoru. Bence Zoro'nun ağzına layık Yoru. Böyle koca kılıcı ağzıyla tutup slashler atsa bayağı ilginç olurdu.:D
Yoru'ya zincir bağlayıp Yoru'yu da fırlatabilir. Ama o zamanda hollow İchigo olur. :D Yoru'yu hiç kalmaz veya eritip 3 kılıç döver Yoru'dan. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık