Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya saydan illa ki çıkar tabi de bu biraz da yetenek meselesi kanka. Marco da kurtulur ordan ama bu Jack'ten daha güçlü olduğunu göstermez mesela. Ya da S.J. Wolf. Ya da X logia ? Yetenek uygunluğu söz konusu böyle şeylerde. Bunu direkt güç odaklı düşünmemek lazım. Ondan bahsediyorum esasen.
Ben kurtulmak demiyorum zaten yav. Saldırıyı karşılamak anlamında. Bulunduğun gemiden destek alarak bunu yapamazsın mesela. Sen dayansan da gemi batar o ivmeyle. Direkt fiziksel olarak karşılanamaz o yüzden. Gemiye yük bindirmicek bir yeteneğin olması gerek. Yada gemide olmana gerek kalmıcak bişi.

Ben kurtulmak demiyorum zaten yav. Saldırıyı karşılamak anlamında. Bulunduğun gemiden destek alarak bunu yapamazsın mesela. Sen dayansan da gemi batar o ivmeyle. Direkt fiziksel olarak karşılanamaz o yüzden. Gemiye yük bindirmicek bir yeteneğin olması gerek. Yada gemide olmana gerek kalmıcak bişi.
İste şu kısım yüzünden millet gömüyor ya ona karşı çıkıyorum ben de. Adam ne yapabilir abi ? Gemi havada lan havada :D

Şaşırabilirsiniz çünkü Hawkins Law için çok ters yeteneklere sahip çıkacak.Eğer Law yeteneklerini bilip karşısına dikilmişse başka tabii yoksa o işe girmez.Ama bilmiyorsa Law için zor bir sayı gelecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık