Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İmparatorların ödül var gibi gözüküyor. Kimi kartlarda ödülü yok demişler ama imparatorlara belli değil demişler. Databook falan ama bu kez sorup soruşturmuşlar gibi duruyor.

Kaido ve BM yan yana gelince 10 MİLYAR BİR ARADA gibi bir şey gelebilir belki. Ödülleri aynı anda açıklanacak bence.

Arkadaşlar bu teori falan değildir aklıma takıldı böyle birşey o yüzden yazmak istedim sizinde görüşlerinizi almak isterim başlıyorum

Hepimiz biliyoruz ki dünya hükümdetinin en çok korktuğu şeyler kayıp yüzyılın açığa çıkması ve antik silahlar Monkey D. Dragon en çok aranan insan ya dünya hükümeti tarafından hükümet neden ona o kadar önem veriyor peki devrimcilerin lideri olduğu için mi sadece benim aklıma takılan şey acaba dragon 3 antik silahtan biri olabilir mi veya belki de sonradan antik silahlardan birini elde etmiştir Hatırladığım kadarı ile bi bölümde(episode 0-711 özel bölümünde sanırım) gol D roger ın idamında dragon gözükürken yüzündeki işaretler yoktu ama şimdiki zamandan yüzünde işaretler var roger zamanında hiç adı geçmiyordu azıcık dahi olsa peki o zamandan beri ne yaptı da veya neyi ele geçirdi de en çok aranan insan haline geldi bu adam ortalıkta dünyayı yok edebileceği söylenen beyaz sakal, resmen ölümsüzlüğünü ilan etmiş kaido, 2 şeytan meyvesini aynı anda kullanabilen ve devlete ihanet etmiş karasakal,manyak karı big mom ve sırlarla dolu olan shanks varken bu adamın olayı ne ki en çok aranan, hükümet için en tehlikeli insan haline geldi ve kaç senedir öyle sizde bana katılıyor musunuz veya az da olsa mantıklı geldi mi?

Law, Aokiji, muhtemelen Sanjuan Wolf, Teach, Fuji, Shiki ilk aklıma gelenler bunlar.
En iyi 2-3 örnek derken sadece 2-3 kişi kurtulur-engeller demedim la. En iyi derken en kolay karşı koyabilecek anlamında dedim. Yoksa bölüm yorumunda @Uchiha Itachi ile yazışırken 10 kadar karakter Zunisha'dan sıyrılır dediydim.

Ne olacak la Mihawk keser atar mayyakkkhghkk :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık