Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arc bosu olması onu Sabo’dan güçlü yapmaz , Croco Ace’ten güçlü müydü ?
Beyazsakala saldıran ve ağır yenilgiler alan karakterler.Yani aynı seviyenin adamları.Alabasta değil mfye göre geçmişine göre.Üstelik croco 100 kere yenildi gibi bir bilgi yok nasıl yenildi belirsiz.Bu arada son mesajıma cevap vermemişsin nedense bu aralar alıntıları atlıyorsun.

Smoker ve Lufy'den güçsüz müydü? Ace o arcı teğet geçti.
Ace o arc neyse Sabo da Dressrosa da oydu. Fuji meselesi tartışılır , eğer Dofun Fujitora ‘ı öldğreceğim lafını referans alıyorsanız , Fuji’nin şimdilik körü oynuyorum işim bitince hesaplaşırız deyişini de düşünün . Adam yüzüne karşı sizin fişinizi çekeceğim dedi .

Beyazsakala saldıran ve ağır yenilgiler alan karakterler.Yani aynı seviyenin adamları.Alabasta değil mfye göre geçmişine göre.Üstelik croco 100 kere yenildi gibi bir bilgi yok nasıl yenildi belirsiz.Bu arada son mesajıma cevap vermemişsin nedense bu aralar alıntıları atlıyorsun.
İş yerindeyim uzun uzun tartışamıyorum . Daha doğrusu anlamsız buluyorum çoğu zaman. Zira bu seri benim için sadece alışkanlık üstüne kafa yoracak gibi değil .

Luffy vs Kaido olursa, Luffy'nin en iyi dövüşü olacak gibime geliyor. Yakın zamanda olur mu ki bu karşılaşma?
@Alpamis olur mu sence bu ikisi teke tek? :D

Luffy vs Kaido olursa, Luffy'nin en iyi dövüşü olacak gibime geliyor. Yakın zamanda olur mu ki bu karşılaşma?
@Alpamis olur mu sence bu ikisi teke tek? :D

Vallaha dövüşe illa ki dış etkenler olacak. Çok büyük bir oluşum olacak iki taraftada. Ama seriyi geçtim manga aleminin en iyi dövüşü çıkar. Şu tiplere bir baksana.:D

Vallaha dövüşe illa ki dış etkenler olacak. Çok büyük bir oluşum olacak iki taraftada. Ama seriyi geçtim manga aleminin en iyi dövüşü çıkar. Şu tiplere bir baksana.:D
Dış etken olmazsa daha iyi ama olursa da sonunda teke tek kalacaklar. Çok pis dövüş çıkacak harbiden. Düşüncesi bile heyecanlandırıyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık