Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sabo Dof’tan güçlüdür , alırdı .
Ben de öyle düşünüyorum da karşıt görüşleri de dinlemek lazım diyordum yazarken :)
Zoro'da Fuji ile ufak sürtüştü. Asıl soru Fuji adil vsde Dof'un karşısına çıkabilir mi?:D
Ya şimdi zor soru bu :D Fuji'de rolünü oynadı bir nevi hatta bayağı bir kişinin ölümüyle sonuçlandı bu bahsi. Asıl soru Luffy gibi zaman kısıtlaması varken tek vuruşta indirebilir miydi sorusu beliriyor benim aklımda. Yoksa Amiral konusunda biliyorsun beni :D

Sabo Dof’tan güçlüdür , alırdı .
Ateş antisi falan olmazsa hiçbirşey alamaz Sabo.2 numara gelmiş diyorlar fuji kadar önem vermiyor Sabo kim oluyor başabaş giderdi en fazla alamazdı.Luffy kaçabilirim dediğinde bunu referans alıyor arkadaşlar.O zaman her karakterin ağzından çıkanı doğru kabul edecekler yada tamamını yanlış.Doffy fujiyi zor da olsa tek indireceğim dediğinde şansı olduğunu kabul edecekler bu mantıkla.Öyle adam seçmece yok.Yada hiçbirini kabul etmeyecekler.Fujiyi alacağım diyen gidip Sabo'ya yenilmez kısacası.

Ateş antisi falan olmazsa hiçbirşey alamaz Sabo.2 numara gelmiş diyorlar fuji kadar önem vermiyor Sabo kim oluyor başabaş giderdi en fazla alamazdı.Luffy kaçabilirim dediğinde bunu referans alıyor arkadaşlar.O zaman her karakterin ağzından çıkanı doğru kabul edecekler yada tamamını yanlış.Doffy fujiyi zor da olsa tek indireceğim dediğinde şansı olduğunu kabul edecekler bu mantıkla.Öyle adam seçmece yok.Yada hiçbirini kabul etmeyecekler.Fujiyi alacağım diyen gidip Sabo'ya yenilmez kısacası.
Dof Luffy’e de Diamante’i yollayıp paketleyeceğim diyordu , Dia Luffy’nin anca zamanını eğlendirir. Ağızdan çıkan laflar pek önemli değil zira Dof Sabonun gücünü bilmiyor. Ben her türlü Sabonun alacağını düşünüyorum Dof’u.

Dof Luffy’e de Diamante’i yollayıp paketleyeceğim diyordu , Dia Luffy’nin anca zamanını eğlendirir. Ağızdan çıkan laflar pek önemli değil zira Dof Sabonun gücünü bilmiyor. Ben her türlü Sabonun alacağını düşünüyorum Dof’u.
Dof o adada Fuji'den güçsüz, Sabo'dan güçsüz, Lufy'den güçsüzse ne demeye arc bossu oldu? 100 bölüm boşuna uğraşmış mangaka.

Dof'un Dressrosa'daki Sabodan güçsüz olduğunu düşünmüyorum.Dof daha güçlüdür bence.Doflamingo da amiral ile dövüşebilir tıpkı Sabo gibi bu bir kıstas değil bana göre.

Öyle birşey ne zaman dedi arenada o kadar adam varken çıkartmayacaklarını düşünüyordu sadece finale.Plan bozulmasa 4 yönetici arenada yer alacaktı bunun için öyle diyordu Diamante değil.Ki illa luffynin yenilmesi de gerekmiyor dördü dalsa diskalifiye olabilir sonra da herkes gibi oyuncak.Gayet ihtimali var manga okuduğumuz için yok gibi geliyor.Yakarak alamazdı bir kere onu geç Sabo'nun g4 seviyesi teknikleri yok.Meyvesiz kesin yenilirdi uyanışa dayanamazdı.Meyveyle de net yener denilmesi zor o meyveyi ne kadar iyi kullanıyor.Burgess gibi ateş yumrukla kaybedeceğini düşünmüyorsun herhalde.Olabilecek en fazla şeyi ben sana söyleyeyim.Fuji dövüşü gibi biraz kapışma sonra geri çekilen bir Sabo net bir kazanan çıkmaz luffy mucizeleriyle karıştırmayın her şeyi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık