Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1- Hayır, benim mantığıma göre öyle bir zorunluluk olduğunu söylemedim, senin kasıtlı olarak bu ayrıntıyı atladığını yüzüne vurdum sadece. Demediğim şeyleri ağzıma tıkma.
2- Ha bunu bi' sen anlıyorsun, biz anlamıyoruz, bi' sen mükemmel sahne algılayıcısın. O yüzden iddia ettiğin hiçbir şey çıkmıyor herhalde.
3-Kim öyle bir şey olduğunu söyledi ki, gene kendi kafana göre düşman yaratıp onunla tartışıyorsun.
Benim manga bilgileriyle işim yok sahnelerle işim var kasıtlı olarak birşey atlamadım.Bu resim sanatı mangaka manga üzerinden duygu durum anlatıyor ve anlatmaya devam ediyor.Yeri gelecek üstünlük hissettirecek yeri gelecek denk olduklarını.Yanlış yorumladığımı düşünmüyorum.

Emre benim için o konu kapanmıştır. Tartışacak bir tarafını göremiyorum. WB'nin imkanı yok deprem gücü olmadan Shanks ile sonuna kadar kapışabilmesine bana göre.
Benim için de kapanmıştır çünkü durum örneklerine yazdığım gibi gayet net.Kazanması yada kaybetmesinden bahsetmemiştim imparator olabilmesinden bahsetmiştim böyle bir sahne çizildiğine göre de olabileceği belli oluyor.Ek bilgiler Teach teklemesi vs de işin destekleyen noktaları.

Benim manga bilgileriyle işim yok sahnelerle işim var kasıtlı olarak birşey atlamadım.Bu resim sanatı mangaka manga üzerinden duygu durum anlatıyor ve anlatmaya devam ediyor.Yeri gelecek üstünlük hissettirecek yeri gelecek denk olduklarını.Yanlış yorumladığımı düşünmüyorum.

Benim için de kapanmıştır çünkü durum örneklerine yazdığım gibi gayet net.Kazanması yada kaybetmesinden bahsetmemiştim imparator olabilmesinden bahsetmiştim böyle bir sahne çizildiğine göre de olabileceği belli oluyor.Ek bilgiler Teach teklemesi vs de işin destekleyen noktaları.
Teklenmiş bir Teach görmedim ben. Adam kalktı sonrasında herkese meydan okudu.:S Neyse dediğim gibi konu kapanmıştır benim için. Ama Teach iyi bir şok yaşadı. WB'den irade showu gördük.

Luffy usopa kaptan benim beğenmiyorsan sie lafını diyecekken çakıyor ağzına.
Duygusal davranmış. Ast-Üst ilişkisini bozmuş hem de en olmaması gereken zamanda. Normal halleri olsa neyse. Orada belki de en ciddi iç problemleri ve adam gelip kaptana vuruyor, gemideki sistemin içine ediyor. Zoro'da ayarı çekiyor zaten burada oyun çevirmiyoruz diye hepsi ayağını denk alıyor sonra.

Duygusal davranmış. Ast-Üst ilişkisini bozmuş hem de en olmaması gereken zamanda. Normal halleri olsa neyse. Orada belki de en ciddi iç problemleri ve adam gelip kaptana vuruyor, gemideki sistemin içine ediyor. Zoro'da ayarı çekiyor zaten burada oyun çevirmiyoruz diye hepsi ayağını denk alıyor sonra.
Luffy teşekkür ediyor la Sanjiye iyiki vurdun kendimi kaybedip saçma sapan şeyler söylecektim diye.İlginçsiniz vallahi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık