Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Korkusundan değil. İstese seni mi dinleyeceğim kaptan benim der çıkar. Hak verdiği de yok Zoro'yu karşısına almak istemiyor. O tayfasından son çıkmasını isteyeceği kişi. Gücüne saygı duyuyor.
İyi de Luffy böyle durumlarda arkadaşlarını dinleyen adam. Zoro da orada haklıydı yani. Sanji bile hak payı veriyor Zoro'ya. Luffy tabiki önemser o durumda.

Bu arada benim gözlemlediğim bir şey varsa güce saygı duyan adam Zoro'dur. Luffy için güçlü adam olması ön planda olan bir şey değil.

Zoro vs Hyouzou denk kapışırken

Hyzou ile Zoro'nun çarpışması küçük çaplı şok oluşturuyor bir WB ve Shanks kadar olmasa da. Ama ne diyelim sonuçta WB- Shanks çarpışması nere Zoro vs Hyzou çarpışması nere.

Bu arada Zoro ve Hyzou denktir.

Hyouzu saldırıyor Zoro savunuyor.
Pica ve Zoro denk dövüşürken

Vista vs Mihawk denk kapışırken

WB vs Koramiral Dev denk kapışırken

Vista vs Mihawk denk 2. sahne

Crocodile vs Mihawk denk kapışırken

Zoro vs Fuji denk kapışırken

Pica saldırıyor Zoro savunuyor.

Mihawk ve Vista düello için kılıç tekniği çarpıştırıyor.Önüne çıkan ve saldıran Vista savunan Mihawk.

Mihawk saldırmıyor bile saldıracakken Crocodile durduruyor.

Saldırmaya hazırlanan Zoro'yu Fuji durduruyor.

Veeee... Birde şuna bak.Aynı anda kötü konuşmadan dolayı sinirlenip saldıran ve h.hakiyle göğü yaran iki adam.İki imparator.

Artık aynı şeyler olup olmadığını senin vicdanına bırakıyorum. :S

Yanılmamın imkanı yok. Kesin ve net bilgi bu.

Ahahahha :D

Senin köpeğin olsun Red'i. Hemennnn :tmm:

1- İkisi de sırtından yara almayı ölmeye tercih eder. Böyle bir olay onura sürülmüş kara bir lekedir. Seride bir yönüyle birbirine bu şekilde benzeyen pek az örnek vardır.

2- Seride korsan krala denk gösterilen tek adam Wb. Zoro da ileride Wb ile aynı pozisyonda olacak. Serinin başından beri verilen mesaj bu. Luffy-Zoro, Mihawk-Shanks, Roger-Wb :good:

3- İkisi de inanılmaz dayanıklı karakterler. Fiziksel gucleri de cabası! İnsanüstü demek bile yeterli değil. Babalık ve Zoro bunu defalarca kanıtlamıştır :a:

4- İkisi de ağırbaşlı, ciddi tipler. Cıvıklık kitaplarında yok.

5- İkisi de bandana takar. Roger-Luffy'de şapka bağı neyse bunlarda da bandana öyle. Bandananın hikayesi de hasır şapkadan sonra açıklanacak. Çohhk önemli

6- İkisinin de tatlı diyebileceğimiz düzeyde küstahlıkları ve kendilerine güvenleri vardır.

7- İkisinin de koruma duygusu hat safhadadır. Wb evlatlarını korumak için hayatını feda etmiş, Zoro tayfasını korumak için hayatını feda etmeyi göze almıştır.

Bu kadar yeter sanırım :a:
Tüm temennim böyle olması :gamyon: Serinin en başa baş dövüşü darbe sayısı bile eşit.

Hyouzu saldırıyor Zoro savunuyor.

Pica saldırıyor Zoro savunuyor.

Mihawk ve Vista düello için kılıç tekniği çarpıştırıyor.Önüne çıkan ve saldıran Vista savunan Mihawk.

Mihawk saldırmıyor bile saldıracakken Crocodile durduruyor.

Saldırmaya hazırlanan Zoro'yu Fuji durduruyor.

Veeee... Birde şuna bak.Aynı anda kötü konuşmadan dolayı sinirlenip saldıran ve h.hakiyle göğü yaran iki adam.İki imparator.

Artık aynı şeyler olup olmadığını senin vicdanına bırakıyorum. :S
Emre benim için o konu kapanmıştır. Tartışacak bir tarafını göremiyorum. WB'nin imkanı yok deprem gücü olmadan Shanks ile sonuna kadar kapışabilmesine bana göre.

İyi de Luffy böyle durumlarda arkadaşlarını dinleyen adam. Zoro da orada haklıydı yani. Sanji bile hak payı veriyor Zoro'ya. Luffy tabiki önemser o durumda.

Bu arada benim gözlemlediğim bir şey varsa güce saygı duyan adam Zoro'dur. Luffy için güçlü adam olması ön planda olan bir şey değil.
Zoro'nun yeri bence Luffy'de ayrı. Bana şimdiye kadar manga öyle hissettirdi. Zoro' da aynı şekilde Luffy'e saygı duyuyor zaten. O yüzden zayıflık göstermesi durumunda tavrı değişiyor. Hep ölçüyor Luffy'i gözü üstünde :D

Zoro'nun yeri bence Luffy'de ayrı. Bana şimdiye kadar manga öyle hissettirdi. Zoro' da aynı şekilde Luffy'e saygı duyuyor zaten. O yüzden zayıflık göstermesi durumunda tavrı değişiyor. Hep ölçüyor Luffy'i gözü üstünde :D
Ben de aralarında farklı bir ilişki olduğunu düşünüyorum ama sen Zoro'nun sanki Luffy'nin açığını kolluyormuş gibi olduğunu ima ediyon.:D Bana kalırsa öyle bir şey yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık