Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vergo'nun ölmesine üzüldüm yemin ediyorum. Yaşasaydı da Sanji'yle adam akıllı bir vs yapsaydı. Görürdük kim güçlü kim değil :/ En azından Sanji vs Vergo muhabbeti kapanırdı :bilmem:

@Daredewill @Millennium Wizard

Bakın yanlışsınız demiyorum. Vergo sanjiden sağlam doğru. Fakat vergo sanjiye tek darbe bile vuramıyor sanji aksine kan albiliyor vergodan. Vergonun vuruşları sanjiden sağlam olabilir fakat vuramadıktan sonra ne anlamı var. Sanji ayağını çatlaktıktan sonra o duruma bir daha sokmaz kendini çünkü rakibi tanıya tanıya dövüşüyorlar. Sanjiden kan aksaydı ve ikide bir duvara yapışsaydı ve vergo ayakta duran olsaydı herkes sanjiyi ezmeye kalkışırdı. Smoker yanlış dövüştü vergo karşısında bildiğin gel kim daha güçlü diyip bilek güreşi yapmaya kalkıştı. Armanentin de bir sınırı var vergo ne kadar tutabilecek kendini öyle ? Ayrıca sanji tam gücünü göstermiş değil çünkü hiç vs si olmadı yeni dünyada. Daha bu arc hızını gördük adamın. Herşey yavaş yavaş işleniyor malesef. Crocodile ve enel luffy den çok daha güçlüydü tek atabilirlerdi isteseler ki crocodile bunu iki defa yaptı. Dövüşlerde önemli olan kimin daha güçlü değil, gücünü nasıl kullandığın. Luffy su kullanarak ve lastiğini kullanarak yendi crocodile ve eneli. Genel güç bazında dövüşler belirlenmiyor malesef op de.

Sanji ilk Blueno'a vurduğunda da Blueno tınlamamıştı. Bu tür şeyler olur. Ölümüne dövüşte Sanji alır bence Vergo'u.

Zoro ise zorlanmaz Vergo karşısında hatta bence yumruk yumruğa girseler Ms.Monday gibi Zoro Vergo'nun kafasını sıkıp gebertir.

Sanji ilk Blueno'a vurduğunda da Blueno tınlamamıştı. Bu tür şeyler olur. Ölümüne dövüşte Sanji alır bence Vergo'u.

Zoro ise zorlanmaz Vergo karşısında hatta bence yumruk yumruğa girseler Ms.Monday gibi Zoro Vergo'nun kafasını sıkıp gebertir.
Yok ebesinin nikahı, Zoro şimdiye kadar öyle bir fiziksel güç göstermedi, nerden varıyorsunuz böyle kanılara anlamıyorum :artiz:

Vergo kılıçsız Zoro'yu delik deşik eder, üstünede çekilir köşesine çayını içer.
Haki konusunda Vergo reyize kafa tutamaz, haa normal bir savaş olsa kazanır orası ayrı.
Sanji ile Zoro arasında devasa bir güç farkı yok, aşağı yukarı aynı seviyedeler, Zoro 1 tık üstün sadece.
Küçümsemeyin bu kadar reyizi.

G4 Luffy tek atar saniyeler içerisinde. Hem öyle Law'daki gibi saldırıya kafa atmasına da gerek yok.
Senin düşüncen, bana göre atamaz. Bu adam tank sınıfına giren türden birisi. O yüzden adada Zoro ya da Luffy ile hiç karşılaşmadı. Çünkü bunlarla yapacağı dövüş uzun sürerdi.

Vergo kılıçsız Zoro'yu delik deşik eder, üstünede çekilir köşesine çayını içer.
Haki konusunda Vergo reyize kafa tutamaz, haa normal bir savaş olsa kazanır orası ayrı.
Sanji ile Zoro arasında devasa bir güç farkı yok, aşağı yukarı aynı seviyedeler, Zoro 1 tık üstün sadece.
Küçümsemeyin bu kadar reyizi.
Yahu siz ciddi misiniz nasıl Zoro haki konusunda Vergo'a kafa tutamıyor?
Bu mümkün mü , adam sırf busou üzerine gelişmiş , Vergo full beden koka yaptı , benzerini Pica'da yaptı , Zoro hem Pica'ı hem o ada büyüklüğünde kütleyi kağıt gibi kesti. Net bir zırh hakisi farkı var.

Ayrıca Zoro'nun fiziksel olarak ne kadar güçlü olduğu serinin başından beri gösteriliyor. Adam tek eliyle bina kaldırıyor. Sürekli ağırlık çalışıyor. Sadece kılıçtan ibaret bir karakter değil kendisi. Sanji ile Zoro aynı seviyede değil malesef.

Yahu siz ciddi misiniz nasıl Zoro haki konusunda Vergo'a kafa tutamıyor?
Bu mümkün mü , adam sırf busou üzerine gelişmiş , Vergo full beden koka yaptı , benzerini Pica'da yaptı , Zoro hem Pica'ı hem o ada büyüklüğünde kütleyi kağıt gibi kesti. Net bir zırh hakisi farkı var.

Ayrıca Zoro'nun fiziksel olarak ne kadar güçlü olduğu serinin başından beri gösteriliyor. Adam tek eliyle bina kaldırıyor. Sürekli ağırlık çalışıyor. Sadece kılıçtan ibaret bir karakter değil kendisi. Sanji ile Zoro aynı seviyede değil malesef.
Zoro, Vergo'yu yener. Ancak Pica'ya yaptığı gibi tek atabileceğini sanmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık