Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk Luffy'nin değil de Zoro'nun rakibi ise Luffy bir sağ kolu dövdü diye, Mihawk'ın seviyesi sağ kol üstüdür diyemeyiz shounen mantığıyla. Onun rakibi olduğu adam en son Pica'yı yendi, bir sağ kolla karşılaşmadı bile henüz. Luffy birini yendikçe Mihawk da seviye atlıyor forumda ve bana garip geliyor bu durum.
Bu benim kendi beklentim. Luffy'nin kimi yendiğiyle alakası yok.

Bir dişin lafı mı olurmuş :( Et yeme falan tam olarak iyileştirme sayılamaz. Doping etkisi yapar diyelim. Enerji verir. Ayrıca her an nerde et bulsun bu adam. Bak bu ark et bulamadı, mochi yedi. O yüzden savaş bu kadar uzadı. Yoksa savaş daha erken biterdi. Ama Luffy'ye sağlam bir iyileştirme şart, bundan sonraki savaşlar için. O yüzden bu teori olsa fena olmazdı :)
Nasıl iyileştirme sayılmaz? Yediği etler direkt yaralarını kapatıyor, hızlı bi şekilde vücut yapısına dahil oluyor. :(
Bakınız; Croco, Lucci, Magellan. :(
Dişi kırılıyor bi kutu sütle yenileniyor.

Nasıl iyileştirme sayılmaz? Yediği etler direkt yaralarını kapatıyor, hızlı bi şekilde vücut yapısına dahil oluyor. :(
Bakınız; Croco, Lucci, Magellan. :(
Dişi kırılıyor bi kutu sütle yenileniyor.
Valla Luffy’nin meyvesinin özelliklerini okuduğumda iyileştirme yeteneği vardır gibi bir şey okumadım. Benim bildiğim etin veya yemek yemenin Luffy’ye enerji verdiği. Benim iyileştirmeden kastım Dressrosa arktaki ufaklığın yaptığı iyileştirme.
Ayrıca süt olayı konusunda emin olamadım pek. Bildiğin kamu spotu gibi duruyor.:)

Valla Luffy’nin meyvesinin özelliklerini okuduğumda iyileştirme yeteneği vardır gibi bir şey okumadım. Benim bildiğim etin veya yemek yemenin Luffy’ye enerji verdiği. Benim iyileştirmeden kastım Dressrosa arktaki ufaklığın yaptığı iyileştirme.
Ayrıca süt olayı konusunda emin olamadım pek. Bildiğin kamu spotu gibi duruyor.:)
Yanlış, enerji vermiyor sadece.
Luffy delindiğinde et yiyerek yarasını daha hızlı bi şekilde kapatır. Zaten o yüzden yemek değil et der.

Yanlış, enerji vermiyor sadece.
Luffy delindiğinde et yiyerek yarasını daha hızlı bi şekilde kapatır. Zaten o yüzden yemek değil et der.
Buna direkt iyileştirme diyemeyiz ki.Etin iyileştirme sürecini hızlandırdığını söyleyebiliriz. Benim dediğim iyileştirmeyi anlamadın bence sen. Ben Dressorasa’daki küçüğün yaptığı şeyden bahsediyorum. Senin dediğin gibi et iyileştirseydi Saka’nın Luffy’de bıraktığı izin yok olması gerekirdi.

@Smoker senin fikrin var mı bu iyileştirme konusunda?

Bu benim kendi beklentim. Luffy'nin kimi yendiğiyle alakası yok.
Shounen mantığına göre sağ kollardan güçlü olacağı kesinleşyi demişsin. Sağ kolu yenen Luffy ? Zoro daha yonkou komutanıyla karşılaşmamışken, Luffy'nin geçtiği rakibinden güçlü olacağını güç dengeleri gereği garantilemişsin. Ondan Luffy'nin gösterilen son düşmanına göre seviye belirlediğini düşündüm. Kusura bakma, yanlış anlamışım ben.

Buna direkt iyileştirme diyemeyiz ki.Etin iyileştirme sürecini hızlandırdığını söyleyebiliriz. Benim dediğim iyileştirmeyi anlamadın bence sen. Ben Dressorasa’daki küçüğün yaptığı şeyden bahsediyorum. Senin dediğin gibi et iyileştirseydi Saka’nın Luffy’de bıraktığı izin yok olması gerekirdi.

@Smoker senin fikrin var mı bu iyileştirme konusunda?
Aynı şeyleri tekrarlayacağız. İyileştirmeyi hızlandırma da iyileşme gücü kapsamına girer de Luffy bunları hemen vücuduna hızlıca katabiliyor, yeterli bu kadarı diyorum ben. Manshery gibi de yeteneği olacaksa zaten heal healı geçer dedim en başında. :(
Et yiyince vücudu, süt içince dişi falan hemen eski haline geliyor. Düşen diş sütle geri geliyor, zaten zehirler az işliyor. Bundan ötesi ito itoyu, heal healı, ope opeyi, ankayı geçer; çok abartı olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık