Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy ve teach iki özel D. çıkacak.Şu anlamda özeller vücutları değişik.Et yeme mevzusunu buna bağlıyorum başka türlü saçma.Mangaka en baştan bu ikisine kıyak geçmiş.O yüzden one piece için son kapışma bu ikisi arasında olacak.Zaten luffy sıfırdan buralara gelebilmesini özel vücut ve lastik meyvesine borçlu bana göre.Şans çok büyük rol oynadı tamam ama şansta bir yere kadar.Ve irade.Sadece irade bir işe yaramıyordu zayıf zamanlarında tıpkı kizarunun dediği gibi.

Aynı şeyleri tekrarlayacağız. İyileştirmeyi hızlandırma da iyileşme gücü kapsamına girer de Luffy bunları hemen vücuduna hızlıca katabiliyor, yeterli bu kadarı diyorum ben. Manshery gibi de yeteneği olacaksa zaten heal healı geçer dedim en başında. :(
Ben o tarz bir şey hayal etmiştim zaten. Öyle olsa süper olur anlamında. Neyse anlatamamışım kendimi :(

Luffy ve teach iki özel D. çıkacak.Şu anlamda özeller vücutları değişik.Et yeme mevzusunu buna bağlıyorum başka türlü saçma.Mangaka en baştan bu ikisine kıyak geçmiş.O yüzden one piece için son kapışma bu ikisi arasında olacak.Zaten luffy sıfırdan buralara gelebilmesini özel vücut ve lastik meyvesine borçlu bana göre.Şans çok büyük rol oynadı tamam ama şansta bir yere kadar.Ve irade.Sadece irade bir işe yaramıyordu zayıf zamanlarında tıpkı kizarunun dediği gibi.
Lufy reisin meyve boşuna özel demiyoruz. Lastik sayesinde yiyor ve enerjiye dönüştürüyor. En iyi meyvelerde başı çeker. Reise şans tanrısı dokunmuş.:D

Lufy reisin meyve boşuna özel demiyoruz. Lastik sayesinde yiyor ve enerjiye dönüştürüyor. En iyi meyvelerde başı çeker. Reise şans tanrısı dokunmuş.:D
Lastik en güçlü paramecia zaten depremden sonra bunu hep söylüyordum.Ben asıl diyorum ki luffynin vücudu aynı teach gibi farklı.Belki ikinci meyve yemedi ama g4 gibi milleti şaşırtan formları bu sayede yapıyor olabilir.Çünkü baktığımız zaman formun gücü kastan yani bedenden geliyor.Ve çoğu meyvenin uyanışından güçlü.Yonkoya koka yaptıracak kadar güçlü bir form.Vücut hem sert hem yumuşak ve luffy bu formu kaldırabiliyor sadece lastik meyvesiyle alakalı değil bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık