Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Düz yumruğun kkg olması bana çok uç geliyor. Uyurken elini savursa kendi üssünü parçalar.

Ciddileşip attığı deli hakili yumruklar kkg kadar olsa bile fazla mesela ama adam kendini böyle eğitmiştir bilemem.

Kkg saldırısını küçümsemeyin.
Doğru diyorsun aslında.Yonkoda olsa düz yumruğu o kadar etmemeli.O zaman kg ayarı veya onun 1 tık altıdır.Muhtemelen zoan çıkacağından onun verdiği doruki+b.hakisi sayesinde kkgnin 2 katı gücünde falan oluyordur ama.

Kaido’nun düz yumruğu KKG ayarı rahat vardır bence. Bu adam yonkou la. Arada bariz farkın olması lazım. Yoksa nasıl bu yonko ağırlığı olacak.
Yoktur.
Düz yumruktan kastın olabildiğince haki basıp meyve ya da bi form kullanmadan tam gücüyle abanmasıysa belki oda büyük bi hasar yapar ama kkg olması çok uçuk. Olursa bana garip gelir.
WBnin bile düz yumruğunda o etkiyi göremedim ben. Herif o kadar yükseklikten Dofun karşı saldırısına rağmen resmen adayı şöyle bi ikiye yaracak ve kaldıracak bi saldırı yaptı. Düz yumrukla bunu yapan birini işlerse kendi ayağına sıkar Oda.
Hele bir de bunu tam bi iyilik halinde ısınmış Luffy yapsa daha da fena olabilir. Tekniğin hemen peşine bayılacak kadar bitkin bi Luffy bile o kkg ile o yükseklikten ve karşı atağa rağmen ada yarıyorsa bu tekniği çöpe attırmak olmaz.

Yoktur.
Düz yumruktan kastın olabildiğince haki basıp meyve ya da bi form kullanmadan tam gücüyle abanmasıysa belki oda büyük bi hasar yapar ama kkg olması çok uçuk. Olursa bana garip gelir.
WBnin bile düz yumruğunda o etkiyi göremedim ben. Herif o kadar yükseklikten Dofun karşı saldırısına rağmen resmen adayı şöyle bi ikiye yaracak ve kaldıracak bi saldırı yaptı. Düz yumrukla bunu yapan birini işlerse kendi ayağına sıkar Oda.
Hele bir de bunu tam bi iyilik halinde ısınmış Luffy yapsa daha da fena olabilir. Tekniğin hemen peşine bayılacak kadar bitkin bi Luffy bile o kkg ile o yükseklikten ve karşı atağa rağmen ada yarıyorsa bu tekniği çöpe attırmak olmaz.
Asıl hakili yumruğunun Kkg ayarı olması hayal kırıklığına uğratır bence. Kaido’ya zoan desek bu adamın logia ya da paramecia gibi çok farklı saldırı çeşidi olmaz.Bu adam full haki ve fiziksel güce abanmıştır. Dolayısıyla bu adam yonkou ağırlığı vermek istiyorsa bir yumruğu çok etkili olması lazım. Meyveli Big Mom’ın bile fiziksel gücü enfes. Eğer Kaido diğer yonkolardan daha güçlüyse hem ofans hem de defansta çook etkili olması lazım.
Doff’un saldırısında karşıya Kaido’ya koysak ve Kaido hakili yumruğuyla Luffu etkisi yapamayacaksa nerde kalır bu adamın en güçlülüğü, yonkoluğu. Mangaka Luffy’nin Kkg sini bilmesine rağmen haala ben Kaido’yu nasıl indirtirim, nasıl ittifakla bu adamı zayıflatırımın derdindeyse bu adamın normal hakili yumruğunun vereceği etkiyi ben Kkg üstü görüyorum valla.

Ya sen Kaido'yu görmedin ya da bizi yiyon :gamyon:
La siz kkgyi sadece büyütülmüş elin yumruğu mu sanıyorsunuz?

G3 atardı herif o zaman. Adam sıkıştırıp güç patlaması benzeri bi teknik kullanıyor, bunu esneye esneye yapan birileri çıkmaz o öyle sıradan bi teknik değil.
Haydi kg dersin beklenti derim de kkg ne Red, uçurduğunuzu görmüyor musun?
Asıl hakili yumruğunun Kkg ayarı olması hayal kırıklığına uğratır bence. Kaido’yu zoan desek bu adamın logia ya da paramecia gibi çok farklı saldırı çeşidi olmaz.Bu adam full haki ve fiziksel güce abanmıştır. Dolayısıyla bu adam yonkou ağırlığı vermek istiyorsa bir yumruğu çok etkili olması lazım. Meyveli Big Mom’ın bile fiziksel gücü enfes. Eğer Kaido diğer yonkolardan daha güçlüyse hem ofans hem de defansta çook etkili olması lazım.
Doff’un saldırısında karşıya Kaido’ya koysak ve Kaido hakili yumruğuyla Luffu etkisi yapamayacaksa nerde kalır bu adamın en güçlülüğü, yonkoluğu. Mangaka Luffy’nin Kkg sini bilmesine rağmen haala ben Kaido’yu nasıl indirtirim, nasıl ittifakla bu adamı zayıflatırımın derdindeyse bu adamın normal hakili yumruğunun vereceği etkiyi ben Kkg üstü görüyorum valla.
Neresinden tutsan elinde kalan bi yorum.

Bakalım.
Kaido’yu zoan desek bu adamın logia ya da paramecia gibi çok farklı saldırı çeşidi olmaz
1) Zoanların çeşitli formları var ve bu formlar onlara farklı güçler veriyor. Ayrıca Lucci denen arkadaştan gördüğümüz üzre bunu rokuogan gibi farklı tekniklerle de destekleyebilirsin.
Çoppırın formlarını da atalım.
Dolayısıyla bu adam yonkou ağırlığı vermek istiyorsa bir yumruğu çok etkili olması lazım. Meyveli Big Mom’ın bile fiziksel gücü enfes.
2) Gördüğümüz 2 yonkounun da sıradan yumrukları -BigMom, WB- kkg ayarı değil olamaz da zaten. Herhangi bi ağırlık kaybı da yok.
Bunun yanında kk ile dövüşebilen Garp denen adamın ciddi yumruğunu da gördük ve kkg gibi bi etkisi söz konusu değil.
Meyveli Big Mom’ın bile fiziksel gücü enfes. Eğer Kaido diğer yonkolardan daha güçlüyse hem ofans hem de defansta çook etkili olması lazım.
4) Hem Kaidouya meyve verdirtiyorsun hem de meyveli BigMomın bile diyorsun. :(
Doff’un saldırısında karşıya Kaido’ya koysak ve Kaido hakili yumruğuyla Luffu etkisi yapamayacaksa nerde kalır bu adamın en güçlülüğü, yonkoluğu.
5) Bi karakterin varını yoğunu koyup yaptığı en güçlü saldırılarından birini -ki bu ana karakter ve seride epey ilerledi- yonkou esneyerek yapamıyor diye en güçlülüğü niye tartışılıyormuş?
Mangaka Luffy’nin Kkg sini bilmesine rağmen haala ben Kaido’yu nasıl indirtirim, nasıl ittifakla bu adamı zayıflatırımın derdindeyse bu adamın normal hakili yumruğunun vereceği etkiyi ben Kkg üstü görüyorum valla.
6) Bak Luffy kkg saldırısına rağmen Boundman ile Katakuriyi yenemedi. Katanın normal yumruğu en az kkg değilse Oda sıvamış olur. :(

Bu Kaidounun kkg saldırısına dayanacak kadar sağlam ve dayanıklı olduğunu gösterir. Her yumruğunu kkg yapmaz. WB bile depremli saldırılarla o etkiyi yakalayabiliyordu anca.

La siz kkgyi sadece büyütülmüş elin yumruğu mu sanıyorsunuz?

G3 atardı herif o zaman. Adam sıkıştırıp güç patlaması benzeri bi teknik kullanıyor, bunu esneye esneye yapan birileri çıkmaz o öyle sıradan bi teknik değil.
Haydi kg dersin beklenti derim de kkg ne Red, uçurduğunuzu görmüyor musun?

Neresinden tutsan elinde kalan bi yorum.

Bakalım.

1) Zoanların çeşitli formları var ve bu formlar onlara farklı güçler veriyor. Ayrıca Lucci denen arkadaştan gördüğümüz üzre bunu rokuogan gibi farklı tekniklerle de destekleyebilirsin.
Çoppırın formlarını da atalım.

2) Gördüğümüz 2 yonkounun da sıradan yumrukları -BigMom, WB- kkg ayarı değil olamaz da zaten. Herhangi bi ağırlık kaybı da yok.
Bunun yanında kk ile dövüşebilen Garp denen adamın ciddi yumruğunu da gördük ve kkg gibi bi etkisi söz konusu değil.

4) Hem Kaidouya meyve verdirtiyorsun hem de meyveli BigMomın bile diyorsun. :(

5) Bi karakterin varını yoğunu koyup yaptığı en güçlü saldırılarından birini -ki bu ana karakter ve seride epey ilerledi- yonkou esneyerek yapamıyor diye en güçlülüğü niye tartışılıyormuş?

6) Bak Luffy kkg saldırısına rağmen Boundman ile Katakuriyi yenemedi. Katanın normal yumruğu en az kkg değilse Oda sıvamış olur. :(

Bu Kaidounun kkg saldırısına dayanacak kadar sağlam ve dayanıklı olduğunu gösterir. Her yumruğunu kkg yapmaz. WB bile depremli saldırılarla o etkiyi yakalayabiliyordu anca.
Her yumruğu kkg derken neden bahsediyorsun önce onu açıkla bu kadar hikaye anlatacağına :artiz:

Kaido zaten boyut olarak dev kadar, ee haliyle yumruğu da dev kadar, ee haliyle hayvan gibi fiziksel gücü de var yani eğer haki basıp o yumruğu sallarsa Luffy'nin yaptığı kkg kadar etkili olur. Bu kendisinin istemesine bağlıdır. Çünkü Luffy ne kadar komplike bir teknik kullanırsa kullansın karşısında fiziksel olarak ve haki olarak çok daha üstün bir adam var.

Yani demek istiyorum ki eğer Kaido o yumruğa haki basıp adaya vurursa o adayı rahatlıkla halledebilecek kadar güçlü olabilir.

WB, Wb diye sayıklama lütfen onun konu ile alakası yok :of:

@Sakata Gintoki

Fazla zorlamışsın bence. BM uykusunda sineğe vururken yeri parçalıyor, fiziksel gücü ortada. Luffy KG ile 1 mm kimildatamiyor kadını. WB desen tek eliyle koskoca gemiyi durduruyor. Meyveli hali demişsin de adam vururken niye meyvesiz vursun o da ayrı mevzu. Kaido desen adamını kmlerce uzağa uçuruyor. Luffy KKGyi adadaki hayvanları yenmek için bulmuş lakin Kaido butün dunyadaki bütun canlılardan daha güçlü bir varlık. KKG ile vursa bile yetmeyecek. Bu sadece dayaniklilıkla da açiklanamaz aşirı güçlü çikacak Kaido.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık