Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Devrimciler (hele ki Dragon ile Roger'ın yolu kesiştiyse), bir sistem değişikliği için Luffy'e destek vereceklerdir. Wb grubu da Marco önderliğinde gelse (kalanları). Shanks inse dahi BenBackmanlar'ın tamamı ölmez. Novalardan güzel beşli; Kid, Law, Hawkings, Drake vs desek oo oo. Bu durumda Luffylere gerek bile kalmıyor. Diğer tarafın da elinin güçlü olması gerekiyor, diye düşünüyorum.
Hükümetin eli çok güçlüdür zaten.Bence denizciler dahil hükümet 3 yonko eder.Shanks'ın son savaşta Teach'le uğraşacağını düşünürsek Luffy+müttefikleri+devrimcilerle başa çıkarlar.

Hükümetin eli çok güçlüdür zaten.Bence denizciler dahil hükümet 3 yonko eder.Shanks'ın son savaşta Teach'le uğraşacağını düşünürsek Luffy+müttefikleri+devrimcilerle başa çıkarlar.
Ben daha geniş programda Kaido'yu Luffy'e, Bm'yi de Hükümet'e yazmıştım.
Ama o kadar geniş bir kadro olmayacağından haklısın.
Not: Kaido'nun Kenpachi'ye benzeyeceği yönünde güçlü bir hissim var.

Ben daha geniş programda Kaido'yu Luffy'e, Bm'yi de Hükümet'e yazmıştım.
Ama o kadar geniş bir kadro olmayacağından haklısın.
Not: Kaido'nun Kenpachi'ye benzeyeceği yönünde güçlü bir hissim var.
Zaten yüksek ihtimalle son savaşta kadro çok geniş olucak.Bir de onlar eklenirse düşünemiyorum.:D Hatta hükümetin yine bizimkilerden güçlü olucağından Fuji'nin Luffy'nin safında savaşmasını bekliyorum.

Kaido Kenpachi gibi çıkar derken Luffy-Kaido ilişkisi İchigo-Kenpachi ilişkisi gibi olur mu diyorsun ? Eğer öyle diyorsan sanmıyorum ya.Kaido bu Momo bebesinin anasını babasını tarhana çorbası yapmış.Müttefik olucağını sanmıyorum ama yine belli olmaz tabii.

Katılıyorum. Son savaşa kadar (Marinefordun WG hali) Yonko diye bi terim de kalacağını sanmıyorum. Tahminimce bizimkiler Kaidoyu indirmenin bir yolunu bulacaklar. Teach ise Shanksı alıcağını düşünüyorum.

Luffy zaten yonko olmak istemez, kişiliğine uygun değil. Kaidonun kontrolü altında ki adaları salar, Raftele doğru yol alır. Artık orada Teachle mi kapışır, bilemiyorum.
Nedense ben hep yonkouların birbirlerini indireceğini düşünüyorum.Atıyorum Luffy wanoyu shogundan kurtarırken ,Bm kendisine tonla zarar veren Luffyi peşliyecek ve Kaido ile yolları kesişecek ve olaylar olaylar işte.Şenks zaten ya Sakazuki ya da Teache kurban gidecek.Gerçi bıraksalar Kid bunları bir dertten kurtaracaktı :a:

Ben açıkçası BM'nin bizimkiler gittikten sonra Teach tarafından indirileceğini düşünüyorum.Balık adam adasını almasına gerek olmaz o zaman.BM indirileceği için serbest kalmış olurlar bir nevi.Ha Teach o adaya çöker mi ? Bilmiyorum ama sanmıyorum.

Denizciler ve hükümet birlikte savaşır.Saka'nın goroseiye atar yapmasına bakma.Naruto'da mesela Tobi ve Madara birbirini sevmiyordu ama Tobi talk no jutsu yiyene kadar beraber savaştılar.
Ben olayı şu şekilde düşünüyorum.Sengoku kötü adamları yakalamak için kötü adamlarla işbirliği yapabilecek birisi ama Sakazuki her kötü adamın ölmesini düşündüğü için yollar bir yerde ayrılacak.Yoksa Sakazuki gibi bir adamı denizcilerin başına neden geçirsin ki mangaka ? eski tas eski hamam gidilcekse Aokiji daha bi Sengokuvari adamdı.

Devrimciler (hele ki Dragon ile Roger'ın yolu kesiştiyse), bir sistem değişikliği için Luffy'e destek vereceklerdir. Wb grubu da Marco önderliğinde gelse (kalanları). Shanks inse dahi BenBackmanlar'ın tamamı ölmez. Novalardan güzel beşli; Kid, Law, Hawkings, Drake vs desek oo oo. Bu durumda Luffylere gerek bile kalmıyor. Diğer tarafın da elinin güçlü olması gerekiyor, diye düşünüyorum.
Devrimcileri ancak bir yonkou oluşumu olarak gördüğümden hükümette aşağı yukarı bu kadar olduğundan birbirleri ile kapışacaklardır.Ben Luffynin direk bir şekilde hükümete savaş açacağını düşünmüyorum nedense.Olaylar silsilesi ile birlikte hükümeti devrimciler indircek muhtemelen.

@Eustass Captain Kidd

Saka'nın başa geçmesi bence Aokiji ve Fuji gibi adamlara denizcilerle savaşma imkanını tanıyacak.Şimdi son savaşta Aokiji sırf Aka'ya yenildi diye o kadar yıl hizmet ettiği kuruma karşı savaşamaz.Bu saçma bir neden olurdu.Bu nedenle mangaka Aka önderliğindeki denizcileri daha da yozlaştıracak ve bu iki isme denizcilerle savaşması için bir neden vermiş olucak.Yani bu iki isim bence denizcilerin yozlaştığını düşündüklerinden Aka'nın karşısında olucaklar.

@Eustass Captain Kidd

Saka'nın başa geçmesi bence Aokiji ve Fuji gibi adamlara denizcilerle savaşma imkanını tanıyacak.Şimdi son savaşta Aokiji sırf Aka'ya yenildi diye o kadar yıl hizmet ettiği kuruma karşı savaşamaz.Bu saçma bir neden olurdu.Bu nedenle mangaka Aka önderliğindeki denizcileri daha da yozlaştıracak ve bu iki isme denizcilerle savaşması için bir neden vermiş olucak.Yani bu iki isim bence denizcilerin yozlaştığını düşündüklerinden Aka'nın karşısında olucaklar.
Hadi Fujiyi anlarım da Aokiji böyle bir şeyi yaparsa direk silerim onu.Onlarca yıldır neyin ne olduğunu görüyorsun,üstelik bunun kutsallardan dolayı da olduğunu biliyorsun buna rağmen çıkıp denizcilere sıkarsa hem mangakaya hem aokijiye hem japona direk söverim valla.

Ben Aok ile Aka nın birbirlerine kin tuttuklarını da düşünmüyorum.Delikanlı gibi bire bir çıktılar ve Sakazuki yendi.Olay bu.

Hadi Fujiyi anlarım da Aokiji böyle bir şeyi yaparsa direk silerim onu.Onlarca yıldır neyin ne olduğunu görüyorsun,üstelik bunun kutsallardan dolayı da olduğunu biliyorsun buna rağmen çıkıp denizcilere sıkarsa hem mangakaya hem aokijiye hem japona direk söverim valla.

Ben Aok ile Aka nın birbirlerine kin tuttuklarını da düşünmüyorum.Delikanlı gibi bire bir çıktılar ve Sakazuki yendi.Olay bu.
Yine Sengoku ılımlı bir adamdı.O yüzden onun döneminde yine denizcilerde yozlaşma çok yoktur.Ama Aka'nın döneminde hepten ipin ucunu kaçıracaklar.O yüzden Aok Aka'ya kin tuttuğundan değil de tamamen bu yozlaşmayı bitirerek denizcileri değiştirip yeni bir düzen için savaşıcak.Aok'a başka da misyon bulamıyorum zaten şu an.En uygun senaryo bu geliyor bana.

Yine Sengoku ılımlı bir adamdı.O yüzden onun döneminde yine denizcilerde yozlaşma çok yoktur.Ama Aka'nın döneminde hepten ipin ucunu kaçıracaklar.O yüzden Aok Aka'ya kin tuttuğundan değil de tamamen bu yozlaşmayı bitirerek denizcileri değiştirip yeni bir düzen için savaşıcak.Aok'a başka da misyon bulamıyorum zaten şu an.En uygun senaryo bu geliyor bana.
Başka bir senaryo düşman dediğin korsanlardan geliyor işte hacı.Hatta wb korsanlarından kalanlar gelecekse ohoo :D

İşte o yozlaşma ne yönde olacak o önemli.Sakazuki eksiksiz adaleti savunan bir adam.Yani kötü ölsün diyen biri ama yine de taviz vercektir elbette.Bunu da korsanlara karşı vermemesi gerekiyor.Verirse yozlaşma bu yönde olur.

Başka bir senaryo düşman dediğin korsanlardan geliyor işte hacı.Hatta wb korsanlarından kalanlar gelecekse ohoo :D

İşte o yozlaşma ne yönde olacak o önemli.Sakazuki eksiksiz adaleti savunan bir adam.Yani kötü ölsün diyen biri ama yine de taviz vercektir elbette.Bunu da korsanlara karşı vermemesi gerekiyor.Verirse yozlaşma bu yönde olur.
Yok ya sanmıyorum.Sadece korsanlar değil Aok,Fuji bir ihtimal Smoker'ın da bizim safta yer alıcağını düşünüyorum.Hatta son savaşta özellikle amirallerin kendi aralarında kapışacağını düşünüyorum.

Yozlaşmadan kastım Aka önderliğindeki denizcilerin daha psikopat,canileşmesi gibi bir şey.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık