Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BM en önemsiz yonko bence.Luffy'nin Kaido ve Teach'i dövme ihtimali çok yüksek.Bir de bu yonkolara BM eklenirse 4 yonkonun 3'ü bizimkiler tarafından indirilmiş olucak ki Dof'un o sözünü ettiği rekabet yalan olmuş olucak.Mangaka BM'yi 2 kere işlemez.
Balık adam adasını alamaz o zaman.
Şöyle yapsak: Şu meşhur son savaşta Hükümet ve ittifakı vs Luffy ve ittifakı olacak diye düşünüyoruz. Bm, Hükümet tarafında yer alsa, o zaman kadar inmese?

Şöyle yapsak: Şu meşhur son savaşta Hükümet ve ittifakı vs Luffy ve ittifakı olacak diye düşünüyoruz. Bm, Hükümet tarafında yer alsa, o zaman kadar inmese?
Teach hariç herhangi bir korsanın-yüksek güce ve tayfaya sahip- hükümet tarafında olacağını hiç sanmıyorum.Sebebi de Teach bu noktalara kazıya kazıya geldiğinden ne olursa olsun kaybetmek istemez yerini.

Hatta denizcilerin bile hükümet tarafında olacağını sanmıyorum.Sakazuki Reyiz denizcileri hakettiği yere getirecektir.

Teach hariç herhangi bir korsanın-yüksek güce ve tayfaya sahip- hükümet tarafında olacağını hiç sanmıyorum.Sebebi de Teach bu noktalara kazıya kazıya geldiğinden ne olursa olsun kaybetmek istemez yerini.

Hatta denizcilerin bile hükümet tarafında olacağını sanmıyorum.Sakazuki Reyiz denizcileri hakettiği yere getirecektir.
Katılıyorum. Son savaşa kadar (Marinefordun WG hali) Yonko diye bi terim de kalacağını sanmıyorum. Tahminimce bizimkiler Kaidoyu indirmenin bir yolunu bulacaklar. Teach ise Shanksı alıcağını düşünüyorum.

Luffy zaten yonko olmak istemez, kişiliğine uygun değil. Kaidonun kontrolü altında ki adaları salar, Raftele doğru yol alır. Artık orada Teachle mi kapışır, bilemiyorum.

Ben açıkçası BM'nin bizimkiler gittikten sonra Teach tarafından indirileceğini düşünüyorum.Balık adam adasını almasına gerek olmaz o zaman.BM indirileceği için serbest kalmış olurlar bir nevi.Ha Teach o adaya çöker mi ? Bilmiyorum ama sanmıyorum.

Denizciler ve hükümet birlikte savaşır.Saka'nın goroseiye atar yapmasına bakma.Naruto'da mesela Tobi ve Madara birbirini sevmiyordu ama Tobi talk no jutsu yiyene kadar beraber savaştılar.

Devrimciler (hele ki Dragon ile Roger'ın yolu kesiştiyse), bir sistem değişikliği için Luffy'e destek vereceklerdir. Wb grubu da Marco önderliğinde gelse (kalanları). Shanks inse dahi BenBackmanlar'ın tamamı ölmez. Novalardan güzel beşli; Kid, Law, Hawkings, Drake vs desek oo oo. Bu durumda Luffylere gerek bile kalmıyor. Diğer tarafın da elinin güçlü olması gerekiyor, diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık