Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro eğer sake gördüğünde kendinden geçseydi, bu durum Sanji'nin kadın aşkıyla ya da Luffy'nin et sevdasıyla aynı olurdu. Yönünü bulamamakla bu aynı şey mi?

Sağır bir adamla, kulağına kulaklık takıp duymayan adamı bir görmekle aynı şey bu. Savunması da şu; ''N'apsın o da müzik dinlemeden duramıyor.'' Bu mantıklıysa, Zoro'yla Sanji'yi veya Luffy'yi bir tutmak da mantıklı.

''Zoro, kadın kesemiyor,'' da geldi. Ona başkası cevap versin. Ben şimdiden bezdim.

Luffy >>> Ciddi bir konu olmadığında aptallaşıyor.
Zoro >>> Her şeyi ciddi alıyor.
Sanji >>> Her durumda sapıklaşıyor.
Usopp >>> Her durumda yalan söylüyor
Brook >>> Her durumda sapıklaşıyor.
Nami >>> Açgözlü.
Robin >>> Her durumu kötüye yorar.
Chopper >>> Her şeye inanır

Mangaka diyor ki: Ey okuyucu herkesin bir kusuru var. Kimse mükemmel değildir.

Yani bir karakterin kusuru varsa vardır. Bunun üzerinden adamı yermenin anlamı yok bence.

Ben zaafı olmasına bir şey demiyorum yalnız ki önceki mesajda da Zoro'yla olan durumun aynı olmadığını belirttim.Zoro'nun yön duygusunun kötü olması onu iradesiz,kendine hakim olamayan bir adam yapmıyor.Ama Sanji'yi yapıyor.Adamın kendisi diyor ''Beni öldürecek kendime hakim olmalıyım'' vs. vs.
Tamam işte zaaflar aynı demiyorum zaten zaaflara çare yok onu anlatmaya çalıştım sadece :)

@Sakata Gintoki

Keşke diğer kısımlara da cevap verseydin be.:/ Böyle tartışılmaz.

Orda algı falan oluşturmadım o an ki durumdan bahsettim.Sanji'nin tayfayı umursadığını bir önceki mesaj da belirttim zaten.Neyi diretiyorsun ?
İlk cümlenden sonrasını önemsememiştim. Sanji görevini aksatmadı ve yapması gerekenleri yaptı. Bu benim için yeterlidir, işini yapmamış olsa birileri bu yüzden tehlikeye düşse irade eksikliğini konuşabilirim (Ace’in yaptığı gibi). Ama bana göre böyle bi durum yok. Kadınlardan etkileniyor ve etkilendi ama buna rağmen görevini yaptı. Bunu yapmasaydı bunu bir iradesizlik kabul edebilirdim.

Nami >>> Açgözlü.

Yani bir karakterin kusuru varsa vardır. Bunun üzerinden adamı yermenin anlamı yok bence.
:good:

Nami >>> Açgözlü.

Hacı madem yazıyorsun gel tartışalım o zaman.Aynı şey mi bana ilk olarak onu söyle ? Zoro'nun yön bulamaması ile Sanji'nin ciddi olaylarda kendine hakim olamamasını aynı kefeye mi koyuyorsun ? Sanji'nin kusuru kendi elinde olan bir şey.İstese dayanabilir ama dayanamıyor.

Tamam işte zaaflar aynı demiyorum zaten zaaflara çare yok onu anlatmaya çalıştım sadece :)
Hocam üsttede dediğim gibi Sanji'nin kusuru kendi elinde olan bir şey.Ama dayanamıyor adam.

İlk cümlenden sonrasını önemsememiştim. Sanji görevini aksatmadı ve yapması gerekenleri yaptı. Bu benim için yeterlidir, işini yapmamış olsa birileri bu yüzden tehlikeye düşse irade eksikliğini konuşabilirim (Ace’in yaptığı gibi). Ama bana göre böyle bi durum yok. Kadınlardan etkileniyor ve etkilendi ama buna rağmen görevini yaptı. Bunu yapmasaydı bunu bir iradesizlik kabul edebilirdim.
Önemsemiceksen en baştan yazma o zaman hacı.Hoşuma gitmedi,katılmıyorum de geç.Tartışma başlatıyorsun tartışılmıcak türden mesaj atıp gidiyorsun.

Önemsemiceksen en baştan yazma o zaman hacı.Hoşuma gitmedi,katılmıyorum de geç.Tartışma başlatıyorsun tartışılmıcak türden mesaj atıp gidiyorsun.
İlk cümleden sonrasını önemsemedim çünkü ilk cümleden hatalı yazmışsın. Nerede yapmışım diye başlayıp sonra da desteklemeye çalışmışsın ama zaten ilkinin cevabı kendi mesajında var. Tartışmayı başlatan da o tavrın olduğu için yeterli olur diye attım mesajını. Neyse.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık