Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslında bende 100 binden fazla bekliyorum da çok mu abartmış olurum diye düşündüm ondan 50 bin dedim.:D

Çünkü Luffy sadece BAA'da 50 bin bayıltıyorsa ordan bile sadece 50 bin çıkar.Alabasta,Wano,aklıma gelmeyen diğer müttefikler derken 200 bini zorlarız hatta.

Aynen niceliğin pek bir önemi yok.Hükümette zaten 500 bine yakın bir kuvvet bekliyorum.O kuvveti bizimkiler karşılıcak işte.
Sen yazınca aklıma geldi.Bu kralların hakisi ile bayıltma olayını neden kullanmıyolar.Çogu yerde kullanılabilir aslında.En yakın örnek olarak big mom arcında luffynin tutsak edilmeden önce çapulcuları yumruklayıncaya kadar haki kullanabilirdi

Sen yazınca aklıma geldi.Bu kralların hakisi ile bayıltma olayını neden kullanmıyolar.Çogu yerde kullanılabilir aslında.En yakın örnek olarak big mom arcında luffynin tutsak edilmeden önce çapulcuları yumruklayıncaya kadar haki kullanabilirdi
Bu işler birazda Oda paşamızın keyfine bakıyor.İsterse çiziyor istemezse çizmiyor ama dediğin gibi orda h.haki kullanıp çöpleri temizleyebilirdi.Ama oraya bi açıklama gelseydi dövüş sonrası h.haki kullanıcak gücü kalmadı der geçerdi.

Fiziksel olarak stabil ya da zayıf olmaman gerekiyor bence. K. Haki kullanmak odaklanmayla ve saki olmayla alakalı örneğin. Aynı şekilde B. Hakiyi de belirli bölgelere yöneltiyorsun. H. Haki de pekala böyle bir şey olmalı. Yoksa WB'de kullanırdı savaşta.

Geçen Thriller Bark'ı izliyordum aklıma geldi. Son savaşta Absalom tüm Haşır Şapka donanmasını görünmez yapsa idi efsane olmaz mıydı yauv ?
Onda o kapasite yok yahu, hem k. haki öyle bir seviyeye geldi ki şimdi Mf saçmalık oldu. Denizin altından nasıl o kadar güçlü adam geliyor bilemezler. Lufy nereden saraydaki Caribou seziyor. Sengoku telaş yapıyordu. Şimdi yetenekler açıklandıkça imkansız oldu o işler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık