Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silinmiş Üye

Anladım karıştırdım temmuz ayında bekleyince 22 Temmuz'da onun duyurusu yapılacak gibi algıladım. Güzel film çıkmıyor hacı pekte önemli değil.:D
Strong World'den itibaren zevk alıyorum filmlerden.OP'ye olan eski tutkum geri döndü.
Ve her film villain daha sağlam olarak geliyor.

Kaidou cracker a tek atar dedim baya tepki aldım.
Neymiş crackerin tüm yeteneklerini görmemişiz. bisküvi askerleri gücü yetmeyene gayet iyi. Ama kaidou tek hamlede zırhını kırar crackerı pert eder. Bu cracker güçsüz demek değil, çok rahat koramiral alır. Ama adamın gücü savunmasının aşılmazlığından geliyor. aşan çok rahat tek atar.

Kaidou cracker a tek atar dedim baya tepki aldım.
Neymiş crackerin tüm yeteneklerini görmemişiz. bisküvi askerleri gücü yetmeyene gayet iyi. Ama kaidou tek hamlede zırhını kırar crackerı pert eder. Bu cracker güçsüz demek değil, çok rahat koramiral alır. Ama adamın gücü savunmasının aşılmazlığından geliyor. aşan çok rahat tek atar.
Bir tane Kraker yapacağını nereden biliyorsun ?

Yaptı 10 15 tane saldı Kaidonun önüne.Bırak Kaidoyu Wb bile gelse o kadar Krakeri aynı anda saf dışı bırakmasi çok zor.

Aokiji belki tek de dondurarak alabilir.

Bir tane Kraker yapacağını nereden biliyorsun ?

Yaptı 10 15 tane saldı Kaidonun önüne.Bırak Kaidoyu Wb bile gelse o kadar Krakeri aynı anda saf dışı bırakmasi çok zor.

Aokiji belki tek de dondurarak alabilir.
Kaido yine tek yumrukta un ufak eder. Adamın savurğu dikenli topuzu gördün dimi? Denizde tsunami bile oluşturu o saldırı. Kaldı ki herif bunu çöp adamına yaaptı.
Sert bisküvi bu elmas değil.
Crackerin kulvarı belli.

Kaido'nun dümdüz yürümesi ve Cracker'i yakalaması yeterli. Kuklalar ne zarar verir ne durdurabilir.
Kaido'nun kimbilir ne zaman önce yendiği Moria bile vurdumu ada yarıyor. Kaido vurmaz bile onlara.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık