Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çevirilse harika olur :)
Tam Kek Adası arkı ilerde daha da heyecanlı olacakmış.
22 Temmuz'da "bir şey" olacakmış. (One Piece 1. sayısı 20 yıl önce o gün yayınlanmış)
2. ve 6. editörler Habuta ve Hattori, One Piece magazinlerinden sorumluymuş yani dergiler.
Oda'nın özel mangaları (vol 1-3) hayret vericiymiş.
Ace Novel'i yaratırken defalarca Oda'ya danışmışlar.
2017'nin sonlarına doğru inanılmaz bir kitap yayınlanacakmış.

22 Temmuz'da "bir şey" olacakmış. (One Piece 1. sayısı 20 yıl önce o gün yayınlanmış)
2. ve 6. editörler Habuta ve Hattori, One Piece magazinlerinden sorumluymuş yani dergiler.
Eline sağlık teşekkürler.

Tüm Kek Adası için ister istemez şöyle bir algı oluştu bende;

Bu sefer değil ama bir sonraki gelişlerinde çok heyecanlı olacak.

Yeni dünyaya baktığımızda 2 önemli oluşum gördük ki ikisinde de manipülasyona yönelik meyveler(puding, sugar, brulee) kilit rol oynuyorlar. Ancak iki oluşumda da bu meyveler zayıf kişilere verilmiş. Böylece bu meyveliler ekarte edilip organizasyona zarar verilebilir duruma getirilmiş.

Mf'ye tekrar döndüğümüzde WB'nin tayfasında manipülasyona yönelik hiç meyve görmedik. Atıyorum bir brule ayna ile mf'nin istediği tarafından Big mom ve tayfasını çıkartır ace'i alıp kaçabilirdi. Ya da pudding ile sengoku'yu ikna ederdi, ya da İd'a sızıp istediği yapabilirlerdi. Ancak Wb'nin şeytan meyveleri direkt savaşmaya yönelik tarzda olunca ortalık kan gölüne döndü, dönmesi gerekti belki de. Karşı tarafı yok sayarak söylüyorum bunları.

Wb tarzında Kaido ordusunun da sadece savaşa yönelik meyvelilerden oluşacağını düşüyorum. Shanks'ın tayfadan meyve çıkmayabilir onu es geçiyorum şimdilik ama kilit nokta BB. Adamın tayfasında envai çeşit meyve çıkabilir. Hatta atıyorum shiryuu'ya ayrı, kılıcına ayrı bir meyve yedirilmiş gösterilebilir. Ya da zaman manipülasyonuna sebep olan, kişilik değiştiren vs. gibi meyveler olabilir, olmalı da. Wg'deki 5 amcadan bu gibi meyveler bekliyorum. en azından 1-2 tanesinde olsun.

22 TEMMUZ? BM gidici mi ne? :D
Düşündüğüm gibi arc biraz daha uzayacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık