Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kastettiğim de sürüsüyle idi zaten. Yahu bizim Salakoğlan bile parça parça edebiliyor. Kaido ıslatmaya ihtiyaç duymaz bile.
Yanlaından yüüyerek bile geçer. Krrakere ulaşır sonrası mlum. Adam ölümssüz kuklalar ne etki edecek ki?
Crakerin meyve çok overrated bence.

Adam zırhıyla övünüyo birde. Üst kulvara sökmez o hava.
Hasar vermesinde değilim.Tek atamaz ondan bahsediyorum.Kong gun haki bastiğina 2 tane vuruyor.Organ ile 4 5 tanesini kıramıyor Luffy.Bir tane kuklayı tek seferde kırabilir ama 10 tanesini dizdimi önüne hem 10 tanesine hem de Kraker e tek atamaz.

Şimdi biraz söyle düşünüyorum Beyazsakalın 4. Adamını yenen kişiyi (Teach) beyazsakal ölmek üzere iken tekliyor. Ama Crackerin meyvesi biraz daha farklı. Tekleme ihtimali var bence. Bu arada yonkoulardan biri Crackeri kesin tekleyebiliyorsa o kişi Karasakaldır. Terlemez bile bence.

Hadi Cracker bırakın ilk 35'i ilk 50'nin içinde olsun. Evrende geri kalan insan sayısını düşününce 1. nin 50. ye tek atması bile saçmalık olur. Kaido dediğimiz adamın olayı ölemeyişi, Big Mom Bege'ye bile tek atmadı. Ne sanıyosunuz Kaido'nun Kid'lere tek attığını mı? Yapmayın genşler, Kaido tek hamlede perişan edebilir ama ikinciye yerden kalkmasını bilirler en azından bu adamlar.

Hasar vermesinde değilim.Tek atamaz ondan bahsediyorum.Kong gun haki bastiğina 2 tane vuruyor.Organ ile 4 5 tanesini kıramıyor Luffy.Bir tane kuklayı tek seferde kırabilir ama 10 tanesini dizdimi önüne hem 10 tanesine hem de Kraker e tek atamaz.
Kaido burda alan saldıısı yapar neden tek tek uğraşsın ki?
Adam Luffy değil . Luffynin yeterli gücü olmaığından aşamadı baktı olmuyor Tankmene geçti.

@Cadis etrama di Raizel en KÖTÜ ihtimali düşünsek
4 yonkou
7 amiral
Dragon
5 Gorosei
5 sağ kol ( Yonkou ve devrimci)
5 ikinci adam
4 üçüncü adam ( En güçsüzü Cracker olsun)
Mihawk
Dof ( En kötü ihtimal demiştim)
Shogun

Böyle 33 etti. Ki bu en kötü ihtimal. Her türlü ilk 35 te işte :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık