Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kokası o kadar yoğun ve siyahmış ki kara kral demişler.
O benim de aklıma gelmişti ama sonradan öyle olamayacağını anladım. Rayleigh ve lakabını 2 yıl önce gördük zaten. 2 yıl önce ise koka falan yoktu piyasada. Oda sonradan uydurdu koka meselesini. O yüzdendir ki başka bir şey çıkacaktır bu lakap.

O benim de aklıma gelmişti ama sonradan öyle olamayacağını anladım. Rayleigh ve lakabını 2 yıl önce gördük zaten. 2 yıl önce ise koka falan yoktu piyasada. Oda sonradan uydurdu koka meselesini. O yüzdendir ki başka bir şey çıkacaktır bu lakap.
Herhangi bir tahminin var mı?

@Densetsu no Samurai
Ray baba emekliye ayrılmış ama. Misyonunu tamamlamış birisi. Kendi halinde Shakky yengemizle takılıyor öylesine. Adamın lakabında bile kral var. :/ Kara kısmı nereden geldi bilmiyorum ama herif kendi çapında kralmış.

Neyse zaten birilerini toplama kısmı falan işin ayrı boyutu. Mangada aksi görülmediği sürece Mihawk'ta kesin h.haki vardır düşüncesindeyim.

Kaido meselesine de yazayım bir şeyler. :/ Kaido zarar görmeyen birisi değil, evvela bunu bilmemiz lazım. Zaten karnındaki yarık da bunun kanıtı. (Akainu gibi geliyor bana) Kesilir illaki ama ne kadar etkiler onu bilemeyiz. Kesik var kesik var sonuçta. En azından en dayanıklı kişi Kaido'dur diyebiliriz.
Eyvallah :p

Sakazuki yapmış olabilir, evet. Ama kesik var, kesik var meselesi gibi tee ne zaman yapmış bu da önemli. Şu anki seviyesiyle bu adamın yara alabileceği fikri bile ütopik geliyor :oleyo: Kaido'yu gördükten sonra Mf'deki Wb'nin dayanıklılığı ile rahatlıkla kıyaslayabiliriz diye düşünüyorum ama bakalım.

Bu Kara Kral konusunda da ben bir şeyler yazayım. Daha evvel Kara Kılıç Ray-ri'de olabilir :D

Eyvallah :p

Sakazuki yapmış olabilir, evet. Ama kesik var, kesik var meselesi gibi tee ne zaman yapmış bu da önemli. Şu anki seviyesiyle bu adamın yara alabileceği fikri bile ütopik geliyor :oleyo: Kaido'yu gördükten sonra Mf'deki Wb'nin dayanıklılığı ile rahatlıkla kıyaslayabiliriz diye düşünüyorum ama bakalım.

Bu Kara Kral konusunda da ben bir şeyler yazayım. Daha evvel Kara Kılıç Ray-ri'de olabilir :D
Mihawk almıştır diyorsun yani:D. Belki de Ray Mihawk'a vermiştir. Mihawkla Rayın savaşını düşündümde tam devler savaşı. Akainu- Aokiji de nasıl adanın 1 kısmı buz diğer kısmı lav olmuşsa. Bunda da ayak basacak yer kalmaz adanın her yeri kesilirdi :D

@GeraltOfRivia
Yok valla pek bir şey gelmiyor aklıma. Roger'a şeytan diyorlardı. Belki de Rayleigh'ye de benzer sebeplerden dolayı kara, karanlık kral gibi lakaplar takılmış olabilir. :/

@Densetsu no Samurai
Yaranın kralını alacak o, az kaldı. :cool:
Yaranın kralını alacak almasına da ben Luffy vs Kaidoyu ne kadar düşünsemde aklıma oturmuyor. Hatta Luffy'nin müttefiklerle beraber alması bile zor gözüküyor. Sağlam bir Power up lazım Luffy'e veya Croco'da olduğu gibi 1 yenilir 2 yenilir 3.de ıkınarak alır.

@GeraltOfRivia
Yok valla pek bir şey gelmiyor aklıma. Roger'a şeytan diyorlardı. Belki de Rayleigh'ye de benzer sebeplerden dolayı kara, karanlık kral gibi lakaplar takılmış olabilir. :/
Mei tam olarak neye karşılık geliyor bilmiyorum da Dark olarak çevriliyor. Yani Türkçeye mecaz anlamı da olan kara, karanlık olarak çevrilebilir. Siyah anlamı taşımadığını söyleyebilirim bu lakabın. Yani öyle hakiden kaynaklı değildir. Amiral Z'ye Black arm diyorlardı zaten haki yüzünden. Ray'in lakabı dediğin gibi karanlık bir şeyden kaynaklanıyordur. Belki Roger gibi zalımdır o da düşmanlarına karşı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık