Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sonucun değişmeyeceği zaten herkesin ortak kanaati. Sonuçta Luffy kazanacaksa kazanacak yani :( Bu karşılaşma madem adaletsiz bari saçma olmasın istedim ben sadece. Mesela bundan sonraki önemli dövüşlerin %90'ında b. haki koka şeklinde gösterilecek. Ee o zaman neden göstermedin ? Yoruldun evet ama meyve kullanımı yordu seni. Yoğun haki kullandığın için yorulmadın ki bitiriş saldırında haki kullanamayasın ? Üstelik son hamleler her zaman karakterlerin varını yoğunu ortaya koyduğu anlar. O an neyin varsa kullanırsın, sonrası Allah'ın taktiri :) Dediğim gibi bizim Sarı Sülo Seferoğulları edasıyla gitti gömüldü lastiğe. Şans ya, arkasında da kendi kuklaları var. Kuklasına çarpmasa yine yenilmeyecek, en fazla dövüş alanından uzaklaşacaktı. Saçmalardan seçmeler işte Mustafa, ne diyim.
Bilmem, bence saçma denilebilecek tek kısım haki kullanmama mevzusu. Ona da kendimce açıklama getirmeye çalıştım ama onları bir kenara atıp saçmalık gözüyle de bakabiliriz elbette. Saçma, ne alaka diyebileceğim pek bir şey yoktu aslında.

Neyse dövüş dandikti zaten. Mantık dışı pek bir şey yok ama dandik. Tekrarı olmazsa daha iyi olur. Şu dövüş arc sonu olsaydı adam akıllı bir kavga izleyebilirdik ne güzel. Sırf Sanji efendi adam akıllı dövebilsin diye abidik gubidik kurgu çıktı karşımıza.

Yalnız BigMom çok organize bir korsan. Herhalde kendi sahasında bu kadına meydan okumak yürekten fazlasını istiyor.
Kid ve ekibinin Shanks'i seçmesi çok mantıklı.

Kaido da var biraz bu organize havası ama BigMom kadar olduğunu sanmam.

Shanks ve Teach daha çok kemik kadroya yoğunlaşmış.

Beyazsakal zaten 4 MobyDick ile denizlerde akmış meydan okuyan da denizi boylamış. Her Yonkou gösterildiginde Beyazsakal'a saygım artıyor.

Şimdide Naminin orda olması Luffynin dezavantajına oldu :( Yahu Nami sanki keyfinden kaçmıyor Luffy keyfinden teke tek atmıyor. Nami olmasa Luffy G4 süresi sonunda mortu çekerdi net.

Marineford arcı tekrar izliyorum çok duygulandım 4 sene önce ilk izlediğimde bu kadar olmamıştı benim gibi duygusuz biri bile ağlamamak için kendimi zor tutuyorum.Duyguyu çok iyi veriyorlar ya.

Şimdi kel alaka olucak ama gold filmini bu gün izledim boş kofti filmmiş.Sadece lucci nin sakaya yüz yüze yaptığı atarı oda biraz abartmadımı sakadan bahsediyoruz.Lucci kes sesini ve filoları gönder dedi ve nihayetinde gran teseroya o gemiler gönderildi ilginç

Şimdi kel alaka olucak ama gold filmini bu gün izledim boş kofti filmmiş.Sadece lucci nin sakaya yüz yüze yaptığı atarı oda biraz abartmadımı sakadan bahsediyoruz.Lucci kes sesini ve filoları gönder dedi ve nihayetinde gran teseroya o gemiler gönderildi ilginç
Yanlış değilsem Tesoro hükümete maddi destek sağlıyor. Spandam'a ücret veriyor ve 10 gemi istiyor. Spandam Lucci'e iletiyor.
Lucci 10 gemiyi istiyor . Saka karşı çıkıyor Tesoro'a niye 10 gemi gönderelim diye Lucci görevim için istiyorum ( kutsal ejderleri Gran Tesoro'da) diyor ve vermek zorunda kalıyorlar.

Zaten filmin sonlarında 2 kutsal ejder Lucci'e bizi kurtar bu senin görevin diye yalvarıyor. Lucci de yüzlerine kapatıp Tesoro'u ezin diyor.

Lucci şu an Aigis'te , istese Goroseiyi bile sallamaz.

Yanlış değilsem Tesoro hükümete maddi destek sağlıyor. Spandam'a ücret veriyor ve 10 gemi istiyor. Spandam Lucci'e iletiyor.
Lucci 10 gemiyi istiyor . Saka karşı çıkıyor Tesoro'a niye 10 gemi gönderelim diye Lucci görevim için istiyorum ( kutsal ejderleri Gran Tesoro'da) diyor ve vermek zorunda kalıyorlar.

Zaten filmin sonlarında 2 kutsal ejder Lucci'e bizi kurtar bu senin görevin diye yalvarıyor. Lucci de yüzlerine kapatıp Tesoro'u ezin diyor.

Lucci şu an Aigis'te , istese Goroseiyi bile sallamaz.
Lucci denizcilerin Luffysidir diyordum,froumda linç ediliyordum bir aralar.
Avatar müthiş bu arada kıskandım.

Lucci denizcilerin Luffysidir diyordum,froumda linç ediliyordum bir aralar.
Avatar müthiş bu arada kıskandım.
E.oda'nin değer verdiği karaktermiş. Çoğumuzu yanılttı. Yükselir zaten giderek.

Ama Sakazukinin yapabileceği birşey yok politik olarak denizcilerin hükmü çok az.

Şimdide Naminin orda olması Luffynin dezavantajına oldu :( Yahu Nami sanki keyfinden kaçmıyor Luffy keyfinden teke tek atmıyor. Nami olmasa Luffy G4 süresi sonunda mortu çekerdi net.
Evet dezavantajdı. Nami olmasa adamın bölgesinde bile savaşmak zorunda değildi, bilmiyorum Dof ile kapışmasını okudun mu ama bu adam uçuyor, adanın bir köşesinden diğer köşesine birkaç saniyede geçiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık