Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cracker'in darbe alıp almaması önemli değil. Cracker fiziken güçsüz.
Sorun ise Luffy'nin bu adama Nami olmasaydı bir darbe dahi vuramadan yenilecek olması :mad:

Nami olmasaydı ne dövüş 11 saat olacaktı ne de Luffy püskivitleri afiyetle yiyebilecekti.
O yüzden Nami %91

Cracker'in darbe alıp almaması önemli değil. Cracker fiziken güçsüz.
Sorun ise Luffy'nin bu adama Nami olmasaydı bir darbe dahi vuramadan yenilecek olması :mad:

Nami olmasaydı ne dövüş 11 saat olacaktı ne de Luffy püskivitleri afiyetle yiyebilecekti.
O yüzden Nami %91
Nami olmasa dövüşün seyri böyle gitmezdi yalnız. Apaçık uçma avantajını kullanabilirdi Luffy. Yani Nami'nin varlığı zaten aklına öyle bir fikir getiriyor. Böyle kesin yargılara varmamalısın bence.:D

@Mercury

Sanmıyorum. Sürekli gerdi durdu bence. Açık vermedi.

Neyse beyler ilerde çıkar zaten ortaya.:D Kolay gelsin...

@Densetsu no Samurai

Cracker bile hakisini değil kendi bisküvisinin sertliğini övüyor. Pika'nın Zoro'nun önüne atlaması gibi düşün bunu. Ki Cracker bildiğin saldırdı da hakisiz saldırdığını düşünmende sana özgü. İlla koka görmeye gerek yok kılıçta hakili olduğunu düşünmek için.

Çok sinirlenir basar dişlerine kokayı yine yer merak etme. :D Bahsettiğimiz adam luffy su tükürüp savaşan adam onun çaresini yine bulurdu.
İstemsizce güldüm buna ya, Luffy her türlü yolunu bulurdu. Yonkou adamları onun için ciddi bir rakip olmaz bu saatten sonra. İman gücü zirve yapmaz en azından.:D

Nami olmazdı ama yağmur yağabilirdi, Luffy kendi ısırmaya çalışınca tükürüğü ile yumuşadığını fark ederdi, bir yolunu bulurdu. Çünkü o Luffy.:)

Önceki yorumları biraz okudum da hep aklımda olan bir soruyu sormak istiyorum:

Kaido'nun Wano'da olacağını ve orada bir savaş çıkacağını kim söyledi? Bundan sonra illa Kaido ile savaş mı olacak? Çok saçma değil mi?

Çok tartışmaya gerek yok. Arc sonu olsa Kraker'i bir şekilde yerdi Luffy. Zaten arc sonu göreceğimiz bazı şeylerden dolayı kafalardaki soru işaretleri de kalkacaktır diye düşünüyorum.

Ha bir de amaç yiyerek enerji kazanmak falan değildi. Luffy'nin tek derdi bisküvileri bitirmekti, böylece Kraker'in kendisine ulaşabilecekti. Amaç enerji olsa belirtirdi mangaka. Öyle olsa bile bu sefer de 11 saat boyunca Luffy'yi besleyen Kraker aptallığına yansın derdim. :/ 11 saat boyunca dövüşmüş, Luffy'ye zarar verememiş bile ve üstüne de karnını doyurmuş.

Uzun lafın kısası Luffy'nin tam manasıyla yonkou sağ kolu olmasına az kalmış. Birazcık daha ittirmesi gerekiyor mangakanın.

Bence Luffy yardımsız da yenebilirdi orda Cracker'i.
Luffynin o ordu karşısında durması , Sanjiden yediği dayak için ayakta kalması bunlar o dövüşün az hasarlı çıkmasıyla örüldü.

Önceki yorumları biraz okudum da hep aklımda olan bir soruyu sormak istiyorum:

Kaido'nun Wano'da olacağını ve orada bir savaş çıkacağını kim söyledi? Bundan sonra illa Kaido ile savaş mı olacak? Çok saçma değil mi?
Kaido Wano'ya girmiş ve Shogun ile işbirliği yapıp Kozuki Odeni ortadan kaldırmış. Canavar Korsanları aynı zamanda orada da ikamet ettiği için orada olma olasılığını konuşanlar var.

Bizim tayfanın hedefinde Kaido var ve Wano'yu kurtarma / Kaido'dan intikam alma / Wano'yu dış dünyaya açma operasyonu var. Bu üç hedefin ortak noktası Wano olduğu için savaşın Wano'da çıkma ihtimali yüksek ve bunu söyleyen arkadaşlarda bu beklenti ile yorumluyor olayları.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık