Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçmişi boşverin bea, önümüze bakalım. :/

Neyseki mangaka hem KK'lığın tanımını yaptı, hem de yonkou oluşumlarının boş gezen serseriler olmadığını ve onların da KK'lığı istediğini gösterdi de bu sayede KK unvanına çöp muamelesi yapılmasının önüne geçti.

-KK tanımı: Amiraller ve 4 imparatoru aşma şartı. Ek olarak; KK olacak kişinin h.hakisinin diğerlerinin h.hakilerini aşması şartı.
-KK olmak isteyen imparatorlar: Bigmom, Kaido ve Teach. Yani yok efendim birisi şeker istiyor, yok öbürü ölmek istiyor falan yok yani.
Partiyi unutmuşsun. :flaugh:

Teach her şeye sahip olmak istiyor görünen. Çağ benim diyor. Kimse karşımda duramaz. Dünyanın kralı olacak gibi düşünüyor sanıyorsam. MF'de ki konuşmaları böyle yorumlanabilir belki?
Evet görünürde öyle ama biraz daha derinlik bekliyorum kendisinden. Belki farklı bir amaç falan. Bakalım artık bekleyip göreceğiz derdi neymiş reyizin.

Teach her şeye sahip olmak istiyor görünen. Çağ benim diyor. Kimse karşımda duramaz. Dünyanın kralı olacak gibi düşünüyor sanıyorsam. MF'de ki konuşmaları böyle yorumlanabilir belki?
Roger'in WB'yi yendiğini bir an için düşünelim (Öyle bişeyin olduğunu sanmıyorum). Roger WB gibi adamı yenip kk olacak Luffy Teach gibi adamı :bilmem: Komiklikler şakalar :artiz:

Roger'in WB'yi yendiğini bir an için düşünelim (Öyle bişeyin olduğunu sanmıyorum). Roger WB gibi adamı yenip kk olacak Luffy Teach gibi adamı :bilmem: Komiklikler şakalar :artiz:
WB'yi yendiği için KK denilmedi. Roger önüne çıkan herkesi devirmiş. WB ile bir yarışta değil. Yaptıklarından dolayı adama öyle denmiş. Yoksa WB'yi yenene KK demiyorlar. Luffy ise bir yarışta. 4 Yonkou'nun en az üçü ( Big Mom, Kaido, Teach) rakibi Luffy'nin.

WB'yi yendiği için KK denilmedi. Roger önüne çıkan herkesi devirmiş. WB ile bir yarışta değil. Yaptıklarından dolayı adama öyle denmiş. Yoksa WB'yi yenene KK demiyorlar. Luffy ise bir yarışta. 4 Yonkou'nun en az üçü ( Big Mom, Kaido, Teach) rakibi Luffy'nin.
Daima en son kimle kapıştığı önemli olacak bunu herkes biliyor :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık