Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daima en son kimle kapıştığı önemli olacak bunu herkes biliyor :bilmem:
Kaido gibi biri de boss olarak duruyorken en son kimle kapıştığının ne önemi var. Bu arada Roger'ın WB ile de en son kapıştığı gibi bir veri de yok. WB'yi bazılarından önce yenmiş bile olabilir.

Ayrıca Teach karakter yönünden tabiki WB gibi olamaz. En azından şu ana kadar yaptığı şeyler bunu gösteriyor. Belki bir derinlik katabilir Teach'e. Ama güç yönünden iyice üstüne oynuyor Teach'in...

Roger son adaya ulaştıktan sonra Raftel'e nasıl gidileceğini öğreniyor ve kitabeleri aramaya başlıyor. Bundan dolayı bir kez daha dünya turuna çıkıyor yani. İlk yolculuğu sırasında belki de Garp Roger'dan daha güçlüydü. İmkansız da değil hani. Roger belirli bir yaşa kadar kendi halinde takılırken Garp deli gibi korsan avlıyordu. Bu esnada Garp zor anlar yaşatmış olabilir Roger'a. Daha sonra son yolculukta ise Roger hastalığına rağmen gerekli güce ulaşmıştır.

Böyle bir şey uydurdum. :/
Bak bu olabilir. Garp kafa düzlerken Roger o seviyede olmayabilir. Garp'ın ezemediği tek korsan Roger'dır belki, o yüzden kafayı ona takmıştır.

Bak bu olabilir. Garp kafa düzlerken Roger o seviyede olmayabilir. Garp'ın ezemediği tek korsan Roger'dır belki, o yüzden kafayı ona takmıştır.
Kendimi harika olarak ilan ediyorum öyleyse? :gamyon:
Ezemediği tek korsan demek pek doğru olmaz ama Roger'ı ezemediği için kafayı takmış olabilir dediğin gibi. Ne de olsa düello yapmıyor bu adamlar. Roger daha zayıf iken tayfasından yardım almış olabilir ve bunda da bir yanlışlık yok bence. Yardım almayacaksa tayfa bir işe yaramaz zaten.

Kendimi harika olarak ilan ediyorum öyleyse? :gamyon:
Ezemediği tek korsan demek pek doğru olmaz ama Roger'ı ezemediği için kafayı takmış olabilir dediğin gibi. Ne de olsa düello yapmıyor bu adamlar. Roger daha zayıf iken tayfasından yardım almış olabilir ve bunda da bir yanlışlık yok bence. Yardım almayacaksa tayfa bir işe yaramaz zaten.
Garp Roger'ın Smoker'ı. :)

Kovalar durur kovaladığıyla kalmış.Kovalamak bedava nasıl olsa.Roger da sempati duymuş denizcidir diye kaçmış ezmemiş.Garpta cesaret almış.Garp tayfasına dokunacak tarzda bir adam olsa Roger onu yaşatmazdı.

Kovalar durur kovaladığıyla kalmış.Kovalamak bedava nasıl olsa.Roger da sempati duymuş denizcidir diye kaçmış ezmemiş.Garpta cesaret almış.Garp tayfasına dokunacak tarzda bir adam olsa Roger onu yaşatmazdı.
Kimse dokunamayacak mı yani bu tayfaya? Olmadı cam fanusa koyup süs diye gezdirseymiş o zaman. Öyle şey mi olur yahu? :D

Garp-Smoker benzetmenden dolayı da kınıyorum seni ayrıca. :artiz:

Roger'da lastik meyvesi çıkarsa asrın ters köşesi olur. Ne diyorsun meyve var mı?
Kimse dokunamayacak mı yani bu tayfaya? Olmadı cam fanusa koyup süs diye gezdirseymiş o zaman. Öyle şey mi olur yahu? :D

Smoker'ı bence fazla zayıf görüyorsunuz. Şimdiye Vergo'yu geçmiştir. Sürekli güçleniyor. Bir zaman atlaması daha olursa garanti amiral olur. Biraz meyve geliştirsin, biraz da haki kassın yeter.

Orda gördüğün gibi ilk önce senin zamanın başladı diyor ardından WB lafa giriyor ve ardından gidiyorum diyor. Sağdan başla ilk iki balonun ikincisi herşeyi açıklıyor. Ondan sonra dediğin gibi üç defa WB konuşuyor ve arından Shiki ben gidiyorum diyor.
Konuşmanın yorumlanmasına ekstra bir şeyler yazmayacağım, çünkü bana görede çok net değil esasında, senin dediğin gibi yorumlanması da gayet olası. Ama düzeltmek istediğim ufak bir kısım var: Jihahaha ile başlayan üçüncü balon Shiki'nin konuşması, kayıtlara yanlış geçmesin..

Bakın unvandan güç çıkar. WB en idi yani Garp'tan one atılmış. Garp da efsane ama mangaka ayırmak istedi mi çok da güzel ayırıyor.

Ama kklik öyle değil. Daha doğrusu önceki öyle değil. One çıkan bir TAYFA halkın gözünde farklı bir yere sahip oluyor ki en cok da tayfanın kaptanı tabii ki. WB takıntılı bir tip değil. Shanks'a bebe muamelesi yapıyor, sen kimsin de bana akıl veriyorsun diyor ama gidip de Shanks 'ı indireyim demiyor. WB öyle ben King olacam kimse benim olduğum denizde böyle takilamaz la demiyor. Ki bakın kendisini bu adamlardan daha üstte gördüğü halde. Ama bazı arkadaşlar Roger'ı yenildigi için kabul etti saniyorlar :D La bu adam yonkolari kabulleniyor da kendi tayfasindan totalde net güçlü olan tayfayı mi kabullenmeyecek? Hele ki bu tayfanın kaptani olan adam, bileğini bukemedigi bir adam iken.

O unvandan çıkmıyor yani yenildiği falan. Mangakanin zekasına hakaret etmeyi bırakalım bence. Adam istediğinde çok güzel ayrım yapıyor. Burada ise bir ayrım yok. Roger=WB>Garp

Smoker'ı bence fazla zayıf görüyorsunuz. Şimdiye Vergo'yu geçmiştir. Sürekli güçleniyor. Bir zaman atlaması daha olursa garanti amiral olur. Biraz meyve geliştirsin, biraz da haki kassın yeter.
Smoker'dan amiral olmaz bence ama olsa dahi mesele onu küçümsemek değil. Ben Garp'ı büyük görüyorum sadece. :/

Kimse dokunamayacak mı dedim.Dokunanı yakmış orduları falan yok etmiş adam.Ancak garp dokunmaz onu demek istiyorum.Öyle pislik yapacak biri değil.Yapmayacağı için de Roger ona öfkelenip ciddi anlamda düşman görmez.Nasıl Smoker Luffy için değilse öyle.Eh biliyorsun bu ikisi de tam performansı öyle adamlara gösteriyorlar.

Kınasan ne olacak fark var mı aynılar.Varsa göster güç deme ama.

@Daredewill

Komedi olurdu.Umarım olmaz okuyamam o şekilde komedi mangasına döner.Hayal edemiyorum kolu uzarken. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık