Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Şu koyu yere bakarsak ya Carrot 0 potansiyele sahip ya da seri farklı bir moda falan girdi.
Bak son derece objektif bir şekilde söylüyorum evet Carrot amiral seviyesi civarlarına gelecek. İnu-Neko ile kıyaslama yapmayacağım da kimle yapacağım? Mesele yaş ise ne tayfadan kimse bir yerlere gelemez, yok onlar seviye atlayacak ise Carrot'ta tayfa içinde olursa seviye atlayacaktır. İnu-Neko'yu geçektir; Luffy ise Roger'ı falan geçemeyecek mi yani? Jinbei seviyesi belli bir adam kaç yaşına gelmiş, Ace'nin çaylak halini yenemeyen adam.:(

Ayrıca Luffy-Sanji gibi isimler ilk maceraya çıktıklarında ne seviyede idi gördük, Carrot daha yeni açıldı.
Şu yorumu kaç kişi onaylıyor objektif olalım kaç kişi Carrot amiral seviyesine veya yakınına gelir der bu forumda çok merak ediyorum şuan :D

Şu yorumu kaç kişi onaylıyor objektif olalım kaç kişi Carrot amiral seviyesine veya yakınına gelir der bu forumda çok merak ediyorum şuan :D
o değilde serinin başındaki sümüklü coby bile amiral seviyesi olacak herhalde serinin sonunda. Coby amiral olabiliyorsa herkes olabilir, Odanın vereceği uplara bağlı her şey :D bu ayrı konu carrot koramiral seviyesine çıkarsa yatsın kalksın dua etsin odaya

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık