Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Yonkouların güçlerinden biri de haberleşme ve bilgi sistemi. Mom'un bir yonkou olarak özelliklerine baktığımızda Pekoms bilgiyi güç olarak tanımladı.

Mom'un bölgesindeki denizlerde ciddi bir haberleşme ağı var.
Den den mushiler cirit atıyor.
Balıkadamlar Mom'a çalışıyor.
34 adalık bir bölgeye sahip ki bu muazzam :D
Mom'un yeteneklerinden birinin cansız varlıkları canlandırabilme özelliği olması kuvvetle muhtemel duruyor ki bu her yerde kulağı olduğu anlamına geliyor.
Ve dikkat çekici kısımlardan biri de şu ki, Mom Germa'nın teknolojisine göz dikmiş.

Kısacası Mom için ''eli uzun mudur'' sorusu biraz ayıp kaçıyor :) BM yonkoular arasında kesinlikle 1 numara bu konuda :good:

Yonkouların güçlerinden biri de haberleşme ve bilgi sistemi. Mom'un bir yonkou olarak özelliklerine baktığımızda Pekoms bilgiyi güç olarak tanımladı.

Mom'un yeteneklerinden birinin cansız varlıkları canlandırabilme özelliği olması kuvvetle muhtemel duruyor ki bu her yerde kulağı olduğu anlamına geliyor.
Ve dikkat çekici kısımlardan biri de şu ki, Mom Germa'nın teknolojisine göz dikmiş.

Kısacası Mom için ''eli uzun mudur'' sorusu biraz ayıp kaçıyor :) BM yonkoular arasında kesinlikle 1 numara bu konuda :good:
Kaido'nun gücünü görmeden nasıl böyle bir kanıya vardın merak ettim. Herif Deli gibi Smile ürettiriyor. Uçabilen Zoan'larla etrafı gözlüyor olması oldukça muhtemel. Ayrıca Jack'de balık adam onunda illa bu konuda gücü vardır. Kaido'nun eli Joker'e uzanırken, Teach de Aokiji ile temasta. Diğerlerini görmeden nasıl 1 numaraya Mom'u koydun anlamak mümkün değil.

Orada eli uzun mudur lafım Hükümete Bonney'i serbest bıraktıracak kadar gücü var mıdır anlamında.
Tabi eğer Bonney'i o bıraktırdı ise.

Her yonko birileriyle ittifak kurmuş güç topluyor.Big Mom Vinsmoke ailesiyle.Kaido Shogun ve adamları ile Teach ise Kuzan ile iş yapıyor.Shanks ve ortaklık kurduğu oluşum ise bence şu şekilde. :D

Shanks

Ortakları

Ve grubun başı Kızıl gömlekli Ahmet abi. :D

Ohh 500'ncü sayfa :D

Jinbei luffy'nin tayfaya gelmiyor mu yoksa, yeni biri gelenecek mi, çımki tam zamanıdır yeni eleman için:fool:

Orada eli uzun mudur lafım Hükümete Bonney'i serbest bıraktıracak kadar gücü var mıdır anlamında.
Tabi eğer Bonney'i o bıraktırdı ise.
Anladım kardeşim.

@Hyakuju no Kaido

Kardeşim sen de fanı olduğum karakter illa ki her şeyde en iyi olacak modunda takılanlardan olma rica ederim.

Kaido dayanıklılığı ve bireysel gücüyle ön plana çıktı. Bigmom ise bilgi+teknoloji+çok geniş bir bölgeye sahip olmasıyla. Herkesin iyi olduğu bazı konular vardır. Her yonkounun farklı bir tarzı var. (Görünen kadarıyla) Bigmom'un iletişim ve bilgi ağını kimseyle kıyas etmem ben yonkoular arasında. İlerleyen zamanlarda da kendisine rakip olan birinin çıkacağını düşünmüyorum bu konuda.

Boş bir adada ikisi de tüm hazırlığını yapıp aynı anda yumruklarını birbirlerine sallayacaklar. Tek atış hakları var.

King Punch vs King Kong Gun??

Anladım kardeşim.

@Hyakuju no Kaido

Kardeşim sen de fanı olduğum karakter illa ki her şeyde en iyi olacak modunda takılanlardan olma rica ederim.

Kaido dayanıklılığı ve bireysel gücüyle ön plana çıktı. Bigmom ise bilgi+teknoloji+çok geniş bir bölgeye sahip olmasıyla. Herkesin iyi olduğu bazı konular vardır. Her yonkounun farklı bir tarzı var. (Görünen kadarıyla) Bigmom'un iletişim ve bilgi ağını kimseyle kıyas etmem ben yonkoular arasında. İlerleyen zamanlarda da kendisine rakip olan birinin çıkacağını düşünmüyorum bu konuda.
Benim fanı olduğum karakterle alakası yok. Teach'i de örnek verdim. Daha yonkouların hiçbirisinin Base'ini görmedik. Shanks nerede ne yapar, Teach neyin peşinde, Kaido nerede takılır belli değil. Sadece Mom'u görerek diğerlerinden daha bilgili ve çok geniş bölgesi var demek bana göre yanlış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık