Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sebep olmasın işte ne yapacaksa dolaylı yoldan yapmasın.
Keşke kendi öldürse veya Zoro'ya emir verse. 'Kill them all' diye bağırsa ne güzel olur. Dofy yetiştirseydi bunu şimdiye çoktan KK olmuştu.
Dof dışında hak veriyorum sana. Kill them all çok iyi olurdu ama onun yerine "Kick their ass" diyor. :(

Bir şey sorcam Nico robinin babası hiç gösterildi mi annesi gösterildide. Bana göre Nica robinin babası Gold rogerin tayfasındaydı bu sayede gökyüzü adasında o taşa antik yazı yazabildi.roger o yazıyı bilmiyordur.Hatta Nica robinin babası Raftel de de olabilir.

Bir şey sorcam Nico robinin babası hiç gösterildi mi annesi gösterildide. Bana göre Nica robinin babası Gold rogerin tayfasındaydı bu sayede gökyüzü adasında o taşa antik yazı yazabildi.roger o yazıyı bilmiyordur.Hatta Nica robinin babası Raftel de de olabilir.
Rayleigh'nin kendisi dedi. Biz anlamazdık dedi. Biz olarak tayfayı kastediyor. Yani şuan için imkansız bu teorin.:) Rayleigh yanlış hatırlıyorsa başka tabi.

MDL_Roronoa

arkadaş bahsetmişken ben de sorayım. O yazı oraya kim tarafından yazıldı ? Roger sadece her şeyin sesini duyuyordu. Yazacak kadar değildir herhalde

scorwer

Roger her şeyin sesini duyabiliyor ve eskı yazıtları anlayabılıyodu bı sekılde reylı bu sekılde soledı dıye hatırlıyorum. (lufyde aynı ses duyma özellıgı war red lıne a cıkmadan once kı adada ejderın dedıklerını anlıyodu ) + roger a mıras kalan bişi olabılır yazıtlarda kı metnın alfabesı,babadan ogla gecmesı gıbı ,

Champion

Roger her şeyin sesini duyabiliyor ve eskı yazıtları anlayabılıyodu bı sekılde reylı bu sekılde soledı dıye hatırlıyorum. (lufyde aynı ses duyma özellıgı war red lıne a cıkmadan once kı adada ejderın dedıklerını anlıyodu ) + roger a mıras kalan bişi olabılır yazıtlarda kı metnın alfabesı,babadan ogla gecmesı gıbı ,
Ejderin Olduğu bölüm hangi bölüm?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık