Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'de Roger'da ki gibi bu özelliğin var olduğunu belli etmek için Roger fb si yapılıyor. Başka örneğe gerek yok aslında.:) İleride ise büyük bir rolü olabilir bu gücün.

Deniz krallarının sesini duyuyor. Shirahoshi'yi saymazsak, ki o da antik silah zaten , bunlardan başka bir tek Luffy ile Roger vardı bu sesi duyabilen.
Ben bu duyma işini hiç sevmedim, çok zorlama olduğunu düşünüyorum. Seçilmiş kişi oldu böyle. Oysa biz Lufy'yi kendi haliyle sevdik. K.Hakide en üst seviye desek, oda olmuyor. Niye birden en üst seviyeye çıkıyor. Roger da meyve çıkmasın, yoksa reenkarne gibi bir şey olacak. Böyle olmasını hiç istemem.

Ben bu duyma işini hiç sevmedim, çok zorlama olduğunu düşünüyorum. Seçilmiş kişi oldu böyle. Oysa biz Lufy'yi kendi haliyle sevdik. K.Hakide en üst seviye desek, oda olmuyor. Niye birden en üst seviyeye çıkıyor. Roger da meyve çıkmasın, yoksa reenkarne gibi bir şey olacak. Böyle olmasını hiç istemem.
Roger'da muhtemelen meyve yoktur en azından umarım gomu gomu yoktur. Hiç güzel durmaz.
Her şeyin sesini duyma mevzusu ise zaten Luffy'de çıkacağı belli gibi bir şeydi. Luffy şu an Roger'ın reenkarnesi gibi duruyor. Söylediği sözler,kişiliği ve bulunan özellikleri nedeniyle.
Her şeyin duyma mevzusunda gücü mangaka veriyor. Ayrıca Luffy'nin seçilmiş çocuk olduğu belli zaten.

Ashura/Indra'nın çakralarının Naruto ve Sasuke'ye reenkarne olması gibi Roger'a özel olarak onunda hakisi Luffy'ye reenkarne olmasın? :D
Ayrıca Luffy seçilmiş kişi değil bence.Yani D. soyundan geliyorlar ve aşırı benzemeleri normal.Seçilmiş kişi dediğin Yukarıdaki naruto örneğindeki gibi olur.

Seçilmiş olsun da sonradan çıksın en azından. Bu kadar göze sokulmaz. Naruto bile sonradan bağladı oraya. İlk hali köyünde sırdan bir çocuktu. Sonra Dedesi Kk dengi falan. En kötü amiral seviyesi olacak adam oldu. Shanks dan esinlenmiş sıradan bir çocuk olsa daha güzel olmaz mıydı?
Her şeyin sesini orada hemen duymasına gerek var mıydı?

Seçilmiş olsun da sonradan çıksın en azından. Bu kadar göze sokulmaz. Naruto bile sonradan bağladı oraya. İlk hali köyünde sırdan bir çocuktu. Sonra Dedesi Kk dengi falan. En kötü amiral seviyesi olacak adam oldu. Shanks dan esinlenmiş sıradan bir çocuk olsa daha güzel olmaz mıydı?
Her şeyin sesini orada hemen duymasına gerek var mıydı?
Bu çocuğu görünce kolunu vermiş bir yonko var seride. İlk bölümden seçilmiş biriydi zaten. Sonradan saçma bir şekilde seçilmiş denmesindense en başından seçilmiş denmesi daha mantıklı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık