Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben daha çok önümüzdeki 5 yıllık ortalama zamanı merak ediyorum. Oden hiç bir zaman Shogun olarak anılmadı, kendisine hep Daimio denildi. Ancak daha Roger idam edilecek ve üzerinden 4 yıl daha geçecek ki zamanlar birbirini tutsun. Üstelik çocuklar da doğru yaşta değil. Oden'in idamının ardından Ringo gibi 4 yıl daha bağımsızlığını koruyan ve savaşan Daimioluklar da var üstelik. En azından Oden'in keseceği Orochi'nin yaşlı cadı olacağına neredeyse emin gibiyim. Fakat sonraki 4 yıl da hiç Shogun koltuğuna oturmadı bu adam. Acaba tekrar mı yola çıktı? Bir de bu yaşlı cadı öldükten sonra Mane Mane meyvesinin yeniden canlanışı var. Bentham (mr.2) bu meyveyi nasıl aldı? Acaba meyve atıyorum avakado şeklinde ise en yakın tropik bölgede mi yeniden canlanıyor, yoksa herhangi bir elma-armutta canlanıp da dışarıya mı gitti bir mavnada yanlışlıkla... kafamda deli sorular...

Joi Boi ve Toki'nin yarası mevzusuna hiç girmiyorum bile... ortalık çok karıştı çok..

- Flashback continues.
- Oden decides exile Orochi to outside world, but also doesn't accept shogun title. Because of his previous actions.
- Most panels of chapter about Oden's works on Wano. He tries to make Wano great again.
- Orochi making some arrangements with Kaido and they planning to attack Wano.
- Danger approaches, Kaido and his forces are coming.

Şimdilik bu bilgiler var.

- Flashback continues.
- Oden decides exile Orochi to outside world, but also doesn't accept shogun title. Because of his previous actions.
- Most panels of chapter about Oden's works on Wano. He tries to make Wano great again.

Oden Orochi'yi sadece yaralamış o zaman. Sonra da sürgün etmiş. Wano Oden'e yaramıyor.

- Flashback continues.

- Flashback continues.

Oden’in Orochi’yi sağ bırakması kabul edilemez. Çoluk çocuk için daha ne kadar serini ve karakterlerini yerin dibine sokacaksın Oda???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık