Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Koronavirüs Konusu

Orrrrtam çocukluğunun kitabını yazdılar yetmedi seriye bağladılar. Ve bu kitap serisi hala daha memleketimde bestseller. Bir şeyler hiç değişmiyor ne olursa olsun.

46 yeni kayıp var. 243 kişi iyileşmiş. Toplam sayı mı günlük sayı mı acaba?
Toplammış.
214 kayıp 243 iyileşme. İlk defa iyileşen sayımız, kayıp sayısını geçti. Farkın daha da açılması dileğiyle.

Toplam İyileşen: 243 (Bugün 81)

İyilelen sayısı artıyor ama maalesef vaka epey sayısı artmış. 15 bin teste 1500'den az vaka olsaydı vakalar azalma belirtisi gösteriyor olabilirdi.

Son düzenleme:
Bugün İtalya'da 4503 yeni vaka açıklandı. 837 kişi öldü. İyileşen sayısı 1109.

Kaç test yaptığını görünce yazarım.

Dün 4050 vaka açıklanmıştı. Ölü sayısı 812 idi. İyileşen sayısı ise bugüne göre daha fazlaydı.

Sayıların iyileşmeden önce bu sayılarda sabit kalması gerekiyor, yani artmaması. Son 1 haftadır her seferinde artık sayılara çıkabilecek en yükseğine çıktı dedim ama hep mora döndüm. Şu an temkinliyim.

Daha önce ard arda iki gün binden fazla iyileşme açıklamamışlardı diye biliyorum. Nispeten iyi bir gelişme.

Birkaç günde 5 binden fazla yeni vakadan sonra bugünlerde dört bin açıklamaları durumun az da olsa iyiye gittiğini gösterse de tablo hala çok korkunç.

Sadece İtalya'da 12 binden fazla ölü varken Çin'de 3300 ölü var sadece. Helal sana Çin. Bravo. Süpersin, helal. Gud cab.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık