Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Koronavirüs Konusu

+1 afferin bu iş iyi
???
normal olan almamaları çünkü herkesi istese de istemese de sigortalı yapıyor devlet. abd ise özgürlükler ülkesi, kendin karar veriyorsun sigortalı olmaya xD

ssdece abd değil tüm dünyada bireye yansıtılan tedavi ücretlerine bakmak lazım. büyük büyük ihtmalle özgürlükler ülkesi olmayan diğer ülkelerde de aynı sonuçları göreceğiz.
Kendin karar veriyorsun ama benim bahsettiğim ücretler sigortalı insanların tedavi maliyeti. Sigortasız insanlar tedavi görebiliyor mu veya ne kadar maliyetle tedavi görebiliyor bilgim yok. Avrupa devletlerinin ücret aldığına dair bir tablo görmüştüm ama şu an o tabloyu tekrar bulamadım, aldıklarına veya almadıklarına dair bir haber de bulamadım. Senin kaynakların geniştir, bulursan aydınlat bizi :D
Şuanda herhangi bir ücret talep edilmedi. Ama bt falan çekilirken yanda tutar kısmı vardı. Ondan da para almadılar. Bakalım bugün ablamı taburcu ederken herhangi r ücret çıkartırlarsa burayı editlerim.
Sağolasın, inşallah en kısa sürede hepiniz şifa bulursunuz.

İş yerimden hasta çıkanlardan birisi hayatını kaybetmiş. 23 yaşındaydı. Başın sağolsun yazmayın, pek tanımazdım.

Fransa maliye bakanlığı covid-19 için bağış toplama kampanyası yapacakmış. Nereye gitti koca Fransanın bir sürü parası, topladıkları sömürüden gelen milyarlarca euro, hemde g-5 ülkesi bu ülke. Puh ulan size fransa!

https://twitter.com/gdarmanin/status/1244691656672251904?s=21
Onlar da bizim gibi mega projeler yapmıştır belki. Yalnız bizden farklı olarak onlar salgın nedeniyle işsiz kalanların maaşlarını ödüyor.
Başımızdaki hükümet bize ne iyilik yapıyor?Yarın sokakta kalsan, devlet bana sahip çıkar diyebiliyor musun?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık