Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Game of Thrones'taki Favori Haneniz?

Favori Haneniz?

• Kullanılan toplam oy
    129
aynen, genelde stark ve targ fanları çok fazla çıkıyor ama burda targ çıkmadı şaşırttı, gerçi pek oy da gelmedi, got tartışma postu bayağı aktif diye şeyetmiştim ama neyse xd

Baratheron falan gibi iyi haneler varda klasikten gidip bende Stark diyeceğim. Ailede tek çürük çıkmış o da turuncu en azından :D
+1 Starklar'da tek falso limonlu kek kraliçesi :/

7x7 izlemeyen bakmasın.
Şu bölüm ölmesi için ciddi ciddi 100 lira bırakırdım xd gittiler Littlefingerı harcadılar iyice tilt oldum 8.Sezona alıcaz inş hayırlı haberlerini :/

Iceberg

Got'ta sevdiğim son karakterde öldü hem de çok rahat altından kalkabileceği bir oyunla öldürüldü. Yapımcılara burdan lanet ediyor ve Petyr Baelish'i saygıyla anıyorum.

Baelish hanesi favorimdir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Got'ta sevdiğim son karakterde öldü hem de çok rahat altından kalkabileceği bir oyunla öldürüldü. Yapımcılara burdan lanet ediyor ve Petyr Baelish'i saygıyla anıyorum.

Baelish hanesi favorimdir.
Nasıl altından kalkacak ? Bran gelmişi geçmişi biliyor. Adam büyülü yaratıklarla dolu yerde öldürüldü çok normal.

Iceberg

Nasıl altından kalkacak ? Bran gelmişi geçmişi biliyor. Adam büyülü yaratıklarla dolu yerde öldürüldü çok normal.
Olayları bu seviyeye getirebilmiş bir adamın kendi için tehdit olucak birini görünce anlayacağından eminim ve yaşamı boyunca bir çok adamı kandırabilmiş biri bran gibi geçmişi gören birini de "kaos merdivendir" sözünü duyduktan sonra planlarına dahil ederdi. Ki petyr i vazıfsızlaştırılması bundanda önce olduğu için muhtemelen doğru düzgün bir senaryoda büyülü yaratıklarla dolu bir oda da dizi boyunca budalalığını kanıtlamış ve entrikadan anlamayan karakterler tarafından suçlanıp öldürülmezdi.

+1 Starklar'da tek falso limonlu kek kraliçesi :/

7x7 izlemeyen bakmasın.
Şu bölüm ölmesi için ciddi ciddi 100 lira bırakırdım xd gittiler Littlefingerı harcadılar iyice tilt oldum 8.Sezona alıcaz inş hayırlı haberlerini :/
Baratheron falan gibi iyi haneler varda klasikten gidip bende Stark diyeceğim. Ailede tek çürük çıkmış o da turuncu en azından :D
Sansa iyidir, çürük değildir. Hani 11 yaşındaki zaten Güney siyaseti hakkında hiçbir şey bilmeyen ve halihazırda saftirik bir aileden gelen kızdan Cersei, Littlefinger performansı bekliyorsanız yapacak bir şey yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık